Kuchyně

V rustikální kuchyni by neměly chybět spotřebiče ve stejném duchu

Od   | 

Kdo neholduje modernímu designu kuchyní, kterým dominují vysoký lesk, nerezová ocel, sklo a jednoduché hladké linie, může si dvou sestavu pořídit v rustikálním stylu. Celkový vzhled je třeba podpořit i správnou volbou spotřebičů. I ty totiž mohou mít venkovský vzhled, ovšem jejich funkce jsou naprosto moderní.

Kromě tvaru podtrhuje vzhled spotřebiče i barva, kterou bychom měli vybírat buď v kontrastu ke kuchyňským dvířkům, anebo naopak ve shodné barvě, případně k odstínům tón v tónu. Neexistuje žádné pravidlo, které možnosti dát přednost, je jen na uživatelích, která se jim líbí. Společnost Hoover nabízí spotřebiče do rustikální kuchyně v odstínech – starobíla, antracitová a netradiční nerezová.

Firma Hoover má v nabídce pečicí troubu, varnou desku i odsavač par v rustikálním provedení

Multifunkční rustikální trouby Hoover

Rustikální trouby Hoover jsou vyráběny v několika barevných provedeních – starobílá, antracitová a nerezová. Hodí se tak do každé retro kuchyně, ať je v barvě přírodního dřeva, bílé nebo třeba s patinou. Kromě barvy dotváří typický retro styl speciálně tvarovaná dvířka trouby, patinované madlo, knoflíkové ovládání a analogová minutka uprostřed. I přes retro styl splňují požadavky moderního spotřebiče. Trouby disponují 7 standardními pečícími programy. Na analogové minutce je možné nastavit konec pečení. Dvířka jsou vybavena vysoce izolovaným bezpečnostním sklem. Trouby mají objem 65 litrů a jsou vybaveny 2 plechy a 1 roštem.

Multifunkční trouba HOF 4050 WA v barevném provedení starobílá, doporučená cena je 10 990 Kč

Plynové varné desky a digestoře sladěné s troubami

Varná deska je jedním z centrálních a zároveň nejpoužívanějších prvků kuchyně, proto je důležité, aby správně zapadla do stylu kuchyně a dalších domácích spotřebičů. Hoover nabízí plynové varné desky v estetickém provedení kombinovatelném s dříve zmíněnými troubami v barvách starobílé, antracitové a nerez. K dispozici je varianta s šířkou 59,3 cm a čtyřmi plynovými hořáky, provedení se smaltovanými podpěrami hrnců. Retro knoflíkové ovládání s automatickým zapalováním je umístěné vpředu. Samozřejmostí u všech plynových varných desek Hoover je bezpečnostní pojistka plynu.

Plynová varná deska HGH 64 SW WA v barevném provedení starobylá, doporučená cena je 5 490 Kč

Pro rustikální kuchyně doporučuje Hoover zvolit komínový odsavač par s pyramidovým tvarem. V nabídce je opět ve všech třech barevných provedeních, v šířce 60 nebo 90 cm a ve verzi pro odtah i recirkulaci. Mechanickým tlačítkovým ovládáním na přední straně je možné nastavit 3 stupně výkonu, digestoř je vybavena dvěma tukovými hliníkovými filtry omyvatelnými v myčce a uhlíkovým filtrem pro případ recirkulace.

Komínový odsavač par HCV 91/1WA  v barvě starobílá, šířce 90 cm, doporučená cena je 9 990 Kč

 


You must be logged in to post a comment Login