Dětské pokoje

Roztančete pokojíček v barvách Lollipopz

Od   | 

Barevné paruky, chytlavé písničky a zábavná show. Že je vám to povědomé? Česká hudebně-taneční skupina Lollipopz svou veselou náladou, energickým vystupováním a moderní hudbou získala nespočet dětských fanoušků v České republice i na Slovensku.

Bavlněné povlečení si vás získá jemným povrchem a kvalitním tiskem. Zdroj: Matějovský

Hudební skupinu Lollipopz tvoří čtveřice mladých děvčat, které baví zpívat, tancovat a rozdávat radost. Anet, Amy, Neli a Annie poznáte podle typického pestrobarevného oblečení, které dokonale ladí s jejich barevnými parukami.

Video: Jak na výběr povlečení? Každému vyhovuje něco jiného

Skupina funguje více než šest let, má za sebou mnoho koncertů a hudebních vystoupení s vlastními písničkami a scénkami pro děti, natočila řadu videoklipů a vydala tři CD. Lollipopz mají svůj vlastní YouTube kanál, který v srpnu 2022 překonal hranici 200 000 odběratelů. Jejich úspěch dokazuje i to, že se jim podařilo vyprodat velký sál Pražské Lucerny.

Youtuberky pro dětské publikum

Na jejich YouTube kanálu můžete najít oblíbenou a úspěšnou relaci Lollymánie – velkou, barevnou a zábavnou hudební show, jejíž oblíbenou součástí jsou soutěže, písničky z dosud vydaných alb, ale také songy z připravovaného repertoáru. I díky tomu se staly populárními Youtuberkami u dětského publika do 12 let.

Povlečení Lollipopz bude skvělým dárkem! Zdroj: Matějovský

Lollipopz u vás doma

Zpívají si i vaše děti písničky od Lollipopz? Nenechají si ujít žádnou Lollymánii? Spolu s oblibou skupiny se rozrostl i oficiální merch, který mladí fanoušci a fanynky tolik milují. Možná už doma vaše dcera také tančí v barevné paruce, do školy nosí svačinu v krabičce Lollipopz a sešity má uložené v barevných deskách. Mezi oficiální fanouškovské produkty patří i knížky, společenská hra, oblečení a nyní i ložní povlečení. „Pokud hledáte kvalitní bavlněné povlečení, ze kterého budou mladé slečny nadšené, vsaďte na Lollipopz,“ říká s úsměvem Martina Matějovská, obchodní ředitelka společnosti Matějovský. Právě česká značka Matějovský je exkluzivním výrobcem ložního povlečení a dekoračního bavlněného povlaku Lollipopz. „K potisku jako jedni z mála výrobců používáme ekologické reaktivní barvy, které reagují s vláknem, probarví ho do hloubky a tím vytvoří velmi dobré spojení mezi barvivem a látkou. Ta se tak ještě více zušlechtí a barvy jsou i po mnoha vypráních stále stejně syté a zářivé. Běžně používané a pochopitelně levnější pigmentové barvy látku obarví pouze na povrchu, výsledný potisk má pak sklon blednout a tvrdnout,“ vysvětluje Martina Matějovská. Energetický barevný motiv rozzáří nejen pokojíček, ale i oči dětí, které rádi zpívají a tancují spolu s Lollipopz.

 

Fotogalerie:

 

 

 


You must be logged in to post a comment Login