Inspirace

Rodina AVENTOS – výklopy, které nadchnou

Od   | 

Je to fascinující pohyb, když se výklopy skládají, zdvihají, vyklápí. AVENTOS představuje ideální řešení pro každou horní skříňku. Můžete ho použít v kuchyni nebo v obývacím pokoji, ať už je zde hodně nebo málo místa, pro malá čílka nebo velká čela. Systém výklopů AVENTOS přináší do horních skříněk vysoký komfort pohybu. Dokonce i otvírání velkých a těžkých výklopů je nyní snadné jako hračka. Přitom oceníte i mimořádnou praktičnost systému AVENTOS, protože se uživatel může u nábytku volně pohybovat a v žádném případě mu nehrozí, že by se třeba o skříňku uhodil do hlavy.

 

U nábytku se můžete volně pohybovat, aniž byste se  uhodili do hlavy.

 

Pokud chcete nábytek bez úchytek, pak stačí jen lehounce na výklop ťuk-nout, a SERVO-DRIVE jej hned otvírá. S BLUMOTION se pak výklop hned zase měkce a tiše zavře. Kování na výklopy AVENTOS skýtá nejvyšší kvalitu – vedle osvědčené stability a elegantního designu. Dnes je rodina AVENTOS již hodně široká a podle potřeby si způsob otevírání výklopů určitě vyberete.

 

A jak to funguje v praxi? To zjistíte ZDE

 

Například poslední  řada AVENTOS HK-XS představuje nekonečně mnoho možností ztvárnění pro malé výklopy u vysokých skříní a horních skříněk. Můžete s ním pohodlně vybavit i korpusy s menší hloubkou, například nad digestoří nebo nad umyvadlem v koupelně. Symetrický zdvihač můžete využívat jak na jedné straně korpusu, tak i na obou stranách. Když jej nainstalujete na obě strany, můžete realizovat i větší, těžší čela. AVENTOS HK-XS Vás okouzlí komfortem pohybu, který je pro AVENTOS příznačný. Bude se Vám zdát, že se výklopy otvírají i zavírají, jakoby neexistovala zemská přitažlivost. V kombinaci se závěsy CLIP top BLUMOTION se výklopy zavírají měkce a tiše.

 

Bezúchytkový nábytek se těší stále větší oblibě a dnes již k modernímu designu nábytku neodmyslitelně patří. Vzletně lehké a komfortní otvírání zajistí technologie TIP-ON, také u nových výklopů AVENTOS HK-XS.

 

VÍCE TAKÉ ZDE

 

 


You must be logged in to post a comment Login