Kuchyně

Roboty, mixéry a šlehače, které oceníte nejen při vánočním pečení

Od   | 

S příchodem chladnějších dnů přirozeně trávíme více času v kuchyni při přípravě dobrot, nejen těch sladkých, což samozřejmě vrcholí velkým vánočním pečením. Abyste tento čas strávili příjemně, efektivně a s co nejlepším výsledkem, doporučujeme pár praktických domácích spotřebičů, jejichž pomoc si budete zaručeně pochvalovat.

Připravte si jednoduše dobré pokrmy.
Zdroj: Electrolux

Příprava těsta bez námahy s kuchyňským Assistentem

Vymíchat těsto bez námahy? S kuchyňským robotem Assistent žádný problém! Skvěle vám bude asistovat při hnětení pěny z bílků, těsta na suché vánoční cukroví nebo na křupavý chléb. Jednoduše vše potřebné nasypete a nalijete do mísy ke šlehání, nasadíte ochranný kryt, zvolíte rychlost míchání a čekáte na vytvoření těsta s dokonalou konzistencí. O tu se postará nástavec SoftEdgeBeater™ s integrovanou silikonovou špachtlí, který zajistí hladké vymíchání všech přísad bez zbytečných přerušení. Díky osvětlení LED si na celý proces jednoduše posvítíte. Kuchyňský robot Assistent od Electrolux zakoupíte spolu s praktickým příslušenstvím, které mimo jiné obsahuje 2 mísy různých velikostí a víko PerfectRiseLid™, které zaručí dokonalé vykynutí těsta. 

Příprava těsta nebyla nikdy jednodušší.
Zdroj: Electrolux

Bohatě vyšlehaný krém přesně podle vašich představ

Jste věrni staré dobré klasice a na přípravu sněhu z bílků, pěny ze žloutků nebo krémové náplně upřednostňujete šlehač s metličkou? S ručním šlehačem Love Your Day značky Electrolux s vícenásobným nastavením rychlostí můžete vyčarovat výsledek přesně podle vašich představ – vše je jen ve vašich rukou! A pokud budete přece jen chtít nechat své ruce při šlehání trochu odpočívat, vezměte si na pomoc kuchyňský robot řady Love Your Day. Stojanový mixér můžete připojit k míse a docílit šlehání pomocí metliček a háků i bez vaší pomoci, stejně tak ho ale můžete od mísy zase odpojit, pokud potřebuje rychle vymíchat, vyšlehat nebo smíchat menší množství surovin.

Vyšlehaný krém je nyní hračka.
Zdroj: Electrolux

Jednoduchá příprava s dokonale hladkým výsledkem

Rozmixovat ovoce nebo smíchat vlhké suroviny pro přípravu hladkého těsta či náplně dokážete za pár vteřin s pomocí Electrolux mixéru Create 4, který se postará o dokonale hladkou promixovanou směs. Motor o výkonu 800 W usnadňuje mixování jemných ingrediencí, tvrdých přísad i drcení ledu, díky čemuž bude ideálním pomocníkem pro každodenní vaření a pečení, ať už půjde o zmíněné těsto, omáčky nebo ovocné či zeleninové smoothie. Skleněná nádoba o objemu až 1,5 litru je ideální i pro přípravu větších dávek a 5 stupňů otáček spolu s pulsní funkcí vám umožní hladce dosáhnout výsledku přesně podle vašeho gusta. 

Fotogalerie:


You must be logged in to post a comment Login