Koupelny

Revoluční technologie sprchování Whirlspray. Nová úroveň intimní hygieny.

Od   | 

Sprchování je hlavní funkcí každé toalety s integrovanou sprchou. Geberit AquaClean Mera ale přišla s převratnou inovací. Patentovaná technologie sprchování WhirlSpray se dvěma tryskami a rotujícím proudem vody obohaceným dynamickým provzdušněním zajišťuje cílené, důkladné a mimořádně příjemné očištění.

Výhody této technologie jsou skutečně působivé: intenzivnější a příjemnější očista při zachování nízké spotřeby vody. Samostatná dámská sprcha pak nabízí funkci obzvlášť jemného sprchovacího proudu. Sprška se vždy omyje před i po každém použití a pokud se zrovna nepoužívá, je hygienicky chráněna ve skryté poloze.

S toaletou Geberit AquaClean Mera se nemusíte obávat toho, že nachladnete: systém ohřevu, tvořený průtokovým ohřívačem a zásobníkem teplé vody, zajišťuje okamžitou a plynulou dodávku vody ohřáté na tělesnou teplotu. Mera povznáší komfort a pohodlí toalet na zcela novou úroveň.  Sofistikovaná technologie a stylový design se dokonale doplňují a tvoří opravdu mistrovské dílo funkčnosti a designu.

Bidetovací sprška v toaletě AquaClean Mera a AquaClen Tuma

Geberit provozuje ve Švýcarsku intenzivní výzkum a vývoj a disponuje nejmodernějšími laboratorními a testovacími zařízeními. Výsledkem tohoto výzkumu je vývoj revoluční technologie sprchování WhirlSpray. Je příkladem toho, jak se ve společnosti Geberit odborníci z nejrůznějších oborů v úzké spolupráci intenzivně zabývají prodloužením životnosti výrobku a zlepšením jeho ekologičnosti. Byla tak vyvinuta nová tryska s vnitřní kulovitou dutinou. Je založena na prototypech, kterými se testovalo dynamické chování a pocit při sprchování podle počítačových simulací a reálných modelů trysek tak dlouho, dokud nebyl výsledek optimální.

Počítačová simulace sprchovací technologie Whirlspray

Pokud chcete Whirlspray otestovat na vlastní kůži, přijďte do jedné z mnoha testovacích zón Geberit AquaClean.

Nejbližší testovací zónu si vyhledáte zde: www.geberit-aquaclean.cz/testovacizona


You must be logged in to post a comment Login