Technika v domácnosti

Revoluce v péči o prádlo: Haier představuje největší slim pračku se sušičkou na trhu

Od   | 

Značka Haier uvádí největší úzkou pračku se sušičkou na trhu SuperDrum Series 9 (modelové označení HWD100BD1499U1NS), která v sobě spojuje všechny inovativní technologie Haier péče o prádlo.

Díky největšímu průměru bubnu na trhu 601 mm má tato pračka se sušičkou i přes svou hloubku pouhých 46 cm působivou kapacitu 10 kg praní a 6 kg sušení. Je vybavena vysoce odolným a ultra tichým invertorovým motorem Direct Motion s přímým pohonem, automatickým dávkováním pracího prostředku a aviváže Smart Dosing, exkluzivními funkcemi pro hygienickou péči o prádlo včetně profesionálního čištění párou a Wi-Fi konektivitou pro vaši chytrou domácnost s možností výběru z až 60 pracích a sušících programů. Navíc si můžete nastavit každý prací cyklus přesně na míru vašim potřebám a posunout péči o prádlo na vyšší úroveň.

Netradiční rozměr a maxi kapacita ve SLIM verzi

Pračka se sušičkou Haier SuperDrum Series 9 zaujme hned na první pohled svým atypickým rozměrem. Na hloubku má pouhých 46 cm, ale výška spotřebiče je téměř metr. Díky tomu může mít XXL buben s průměrem 601 mm, kapacitou 66 l a s průměrem plnícího otvoru 45 cm (oproti obvyklým 36 cm). Spotřebič tak umožňuje efektivnější pohyb prádla v bubnu i při větší náplni. Celkem vypere až 10 kg a vysuší až 6 kg prádla.

Automatické dávkování Smart Dosing

Automatické dávkování Smart Dosing inteligentně vypočítá přesné množství gelového pracího prostředku a aviváže potřebné pro praní, a to na základě hmotnosti vloženého prádla. Zásobník vystačí zhruba na 20 pracích cyklů a díky této chytré technologii lze v pracích prostředcích ušetřit až 33 cyklů ročně! Ne každý je zastánce gelových pracích prostředků, tato pračka se sušičkou umožňuje využití i klasického sypkého pracího prášku s vlastním dávkováním.

Wi-Fi a mobilní aplikace hOn

Prostřednictvím Wi-Fi se připojíte k aplikaci hOn. Ta nabízí kromě možnosti ovládání spotřebiče na dálku také řadu zajímavých funkcí, výběr z až 60 pracích a sušících programů, přehled aktuální spotřeby nebo servisního rádce. Funkce Washing Lens dekóduje symboly praní na štítku vašeho oblečení tím, že štítek nascanuje. Vytvoří tak virtuální šatník a poskytne nejlepší doporučení pro praní jakéhokoliv oděvu. Navíc můžete štítek ustřihnout, pokyny k čištění oblečení vždy dohledáte v aplikaci.

Flexibilní úprava parametrů pracího cyklu

Digitální plně dotykový displej umožňuje kromě nabídky standardních automaticky nastavených programů kompletní nastavení pracího cyklu dle individuálních požadavků. Vyberete si program podle typu prádla (bavlna, syntetika atd.), doporučené parametry si pak sami můžete změnit – tedy nastavíte teplotu, počet máchání, počet otáček odstřeďování a dobu pracího cyklu dle sebe, zároveň si k tomu zvolíte režim sušení. Může tak vše nechat na spotřebiči anebo nastavit podle sebe, když jste limitováni časem.

Profesionální parní čištění a odstranění skvrn dle jejich typu

Program I-Refresh je ideální pro osvěžení oblečení, a to i těch nejdelikátnějších kousků jako je hedvábí nebo vlna. Vysoce účinným a inovativním způsobem pomocí technologie mikroskopických částic páry odstraní pachy, jemný prach, alergeny, sníží pomačkání a změkčí tkaniny. Vyčistit díky nim můžete i oblek, hedvábí nebo kožešinu. Pokud máte prádlo zašpiněné od krve, trávy, vína, džusu, mléka nebo zeminy, můžete na displeji tuto možnost navolit přesně podle typu skvrn a zajistit vyprání prádla s přesným zacílením.

Invertorový motor Direct Motion – úsporný a tichý

SuperDrum Series 9 je vybavena inovativním invertorovým motorem Diret Motion, který je umístěný přímo na ose bubnu, čímž výrazně snižuje vibrace a hluk při praní i sušení. Chod spotřebiče téměř neuslyšíte a navíc je úsporný. Třída energetické účinosti je A/D (praní/sušení).

Pillow Drum s vnitřním osvětlením

Vnitřní strana bubnu SuperDrum Series 9 je tvořena speciálním povrchem ve tvaru polštářků, po nichž prádlo při otáčení bubnu jemně sklouzne a nikde se nezachytí. I ty nejjemnější tkaniny tak zůstanou v perfektním stavu. Vnitřní LED osvětlení bubnu je umístěné prakticky v horní části těsnící gumy, je chráněné proti vniknutí vlhkosti plastovým krytem a prakticky osvětluje celý nerezový buben, abyste v něm už žádné prádlo nezapomněli.

Čistý spotřebič = čisté prádlo

Smart Dual Spray je automatický čistící systém, který se aktivuje vždy po skončení cyklu. Vstříknutím vody na těsnění a sklo dvířek odstraní všechny nečistoty zbylé po pracím cyklu. Tuto chytrou technologii ocení hlavně alergici nebo rodiny s domácím mazlíčkem. Ruku v ruce jde s exkluzivním antibakteriálním ošetřením ABT®, které chrání před tvorbou plísní a bakterií v zásobníku na prací prostředek a na těsnění otvoru dveří.

 

Více také na Haier.cz

 

 

 

 


You must be logged in to post a comment Login