Inspirace

Jeho revírem jsou podlahy, jeho tempo je vražedné: Elektrický mop Vileda Looper. S námi navíc sleva 25%

Od   | 

V některých případech je podlaha natolik znečištěná, že při vytírání musíme přitlačit anebo místo přejet víckrát. A někdy ani to nepomůže. S elektrickým mopem Vileda Looper se vám toto nestane a podlahu vyčistíte snadno, rychle a bez námahy. Kdo by o to nestál?

Vodu aplikujeme na podlahu pomocí rozstřikovače.

Novinkou mezi pomocníky pro úklid je elektrický mop Vileda Looper, jehož hlavní část je vybavena dvěma proti sobě rotujícími hlavicemi. Ty jsou vybaveny snímatelnými mikrovláknovými návleky, kterými podlahu myjete. Nechybí rozprašovač vody, jejíž množství můžete regulovat delším nebo kratším stisknutím tlačítka. Vše ostatní už přístroj udělá za vás.

 

 

Akumulátorový mop s rozprašovačem je vždy připraven k použití, a to díky nabíječce. Mop tedy stačí vzít do ruky a začít uklízet. Design i lehkost výrobku zajišťují snadné používání a odkapávací tác, na který přístroj parkujete, zajistí zase stálý pořádek. Mop na jedno nabití funguje až 35 minut, což pohodlně vystačí i k úklidu nadstandardně velkých bytů. Velkou předností je tvar mycí hlavice, kterou lze nastavit do různých úhlů, a v kombinaci s kulatým tvarem mycích návleků je zajištěn úklid i toho nejméně přístupného rohu místnosti. Samozřejmostí je možnost použití na všechny typy tvrdých podlah, tedy laminátu, dlažby, betonové stěrky, vinylu, marmolea, PVC, ale i dřeva.

Akumulátor vydrží až 35 minut na jedno nabíjení

Mikrovláknové návleky bez námahy odstraní až 99,9 % bakterií a virů (odstraňuje E.Coli a S. Aureus a BCoV z keramických dlaždic, bylo testováno v laboratoři třetí strany), a to dokonce pouze vodou. Lze je opakovaně prát běžně v pračce až na 60 °C.

Mikrovláknové návleky můžeme prát v pračce

 

Vileda Looper můžete koupit ZDE

 

 

 

 

 


You must be logged in to post a comment Login