Koupelny

Relax nebo rychlá sprcha? Asymetrické vany KOLO Split se zástěnou!

Od   | 

Značka  KOLO  uvádí na trh dvě novinky ze své nabídky van a vanových zástěn – nové asymetrické vany a vanové zástěny Split. Vanové zástěny je možné kombinovat jak s vanami Split, tak i s vybranými pravoúhlými vanami z nabídky KOLO. Díky modernímu řešení jsou vany předurčené jak k relaxační koupeli, tak i k osvěžujícímu sprchování.

Koupelna je místem pro očistu těla a relaxaci. Komfortně  řešené vany umožňují koupelnu využívat jako domácí lázně. Délka a ergonomický tvar vany Split poskytují prostor pro zábavu ve vodě s dětmi nebo dlouhou uvolňující koupel s knížkou v ruce. V ranním spěchu je možné vanu využít k rychlé sprše díky skleněné vanové zástěně, která zabrání cákání vody po celé koupelně.

Asymetrické vany z kolekce Split jsou nabízeny v mnoha rozměrech a v levém i pravém provedení.

Asymetrické vany z kolekce Split jsou nabízeny v mnoha rozměrech a v levém i pravém provedení.

Asymetrické akrylátové vany  Split s vanovými zástěnami z čirého skla poskytují příležitost k rychlé sprše nebo ke dlouhé koupeli. Vany jsou k dispozici v pravém nebo levém provedení  a lze je doplnit čelními a bočními panely. Odtok je umístěný uprostřed vany. Pro ještě větší pohodlí lze k vaně doobjednat opěrku hlavy. Díky speciálnímu tvaru se vana i vanová zástěna Split výborně udržuje.

Asymetrické vany Split je možné doplnit vanovou zástěnou ze stejné kolekce.

Asymetrické vany Split je možné doplnit vanovou zástěnou ze stejné kolekce.

Kontakt: Kolo-Split

Kolo_Geberit_Group_black


You must be logged in to post a comment Login