Inspirace

Relax po náročném dni: Sedací souprava Plié hýčká záda

Od   | 

Sedací souprava výrobce Natuzzi Italia, pojmenovaná po základní baletní figuře, je právě tak překvapivě tvárná a pohyblivá jako baletka sama. Místa k sezení lze přizpůsobit na míru odpočívajícímu. Kromě toho z ní přímo sálá elegantní italský luxus. 

 

V současné době pořídíte Plié s 30% slevou

 

Při sezení na této luxusní italské krásce je možno u krajních míst nastavit 3 pohybové funkce a upravit tak pozici opěrky hlavy, opěrky nohou a opěrky zad. Bederní část je nafukovací u všech míst a lze tedy přifouknout či ufouknout přesně tak, aby optimálně podepřela záda.

 

Pokud vás občas záda bolívají, budete relaxaci na této pohovce milovat.

 

K relaxu i dobití telefonu

Když právě polohování nevyužíváte, vše se deaktivuje a pohovka bude k nerozeznání od klasického luxusního, dokonale řemeslně vyvedeného kousku. Panel s tlačítky k úpravě polohy je v dosahu ruky a nijak neruší elegantní design. Navíc si z panelu díky USB vstupu snadno nabijete smartphone, tablet a podobně.

V kůži i látce vypadá skvěle

Sedací soupravu, složenou z trojsedáku a dvojsedáku, prodává výrobce Natuzzi Italia a aktuálně ji až do vyprodání zásob pořídíte s 30% slevou. Vybrat si můžete z dvou luxusních povrchů: kůže camel nebo látka “sistina 01” (viz vzorník). Jednotlivé součásti kolekce jsou k dispozici v různých velikostech. Elegantní postranní švy zdůrazňují řemeslný um tohoto modelu.

 

 

VÍCE SE DOZVÍTE ZDE

 


You must be logged in to post a comment Login