Návštěvy bytů

Rekonstrukce koupelny s decentním retro nádechem

Od   | 

Do soutěže Rekonstrukce roku se přihlásila i paní Aneta, která se mohla pochlubit dokonalou a opravdu povedenou rekonstrukcí, na které je vidět, kolik sil do ní bylo vynaloženo. Do prostorné koupelny se vešel nejen sprchový kout, ale i velká vana a dvě umyvadla. Dominantní prvek zde hraje obklad i dlažba. 

Do místnosti bylo pořízeno mnoho úložného prostoru v podobě vyšší komody i dvou zásuvek. Nábytek byl laděn do tmavého dřeva, který v celkovém pojetí skvěle vynikne. Velmi milým prvkem se zde stala dvě umyvadla ve tvaru oblázků, která působí dojmem jako by byla pouze na umyvadlovou skříňku položena. Prostor zde opticky zvětšilo nejen obdélníkové zrcadlo nad umyvadly, ale také zrcadlo přes celou plochu vysoké s,kříňky.

Umyvadla ve tvaru oblázků zjemňují charakter koupelny

Obklad byl zvolen v podobě jednoduchých bílých dlaždic, které jsou doplněny šedou barvou aplikovanou v horní části stěn. Dlažbu majitelka vybrala v bílo-černé kombinaci a zvolila atraktivní vzor, který aplikovala i na obložení vany.

Místo pro sprchový kout vzniklo pomocí přizdívky. Sprchovou zástěnu tvoří posuvné dveře.

Ta je umístěna v rohu místnosti a paní Aneta zvolila asymetrické řešení. Tím získala prostornou a pohodlnou vanu, avšak spotřeba vody je oproti rohovému řešení mnohem menší. Celkový vzhled koupelny podtrhly decentní růžové ručníky a předložky, které dodají místnosti elegantní, pastelový nádech.

Výrazná dlažba je použita i k obložení asymetrické vany

Fotogalerie:


You must be logged in to post a comment Login