Koupelny

Půvabně inteligentní – Geberit Aquaclean Sela

Od   | 

Umíte si představit, že si ruce umyjete pomocí papíru anebo že namísto sprchování se jen utřete?

Asi těžko. Čistota bez použití vody jednoduše neexistuje. Voda se stala nenahraditelnou součástí každodenní osobní hygieny. Čistí, osvěžuje a umožňuje zažít jedinečný pocit svěžesti. To jsou důvody, pro se stále více lidí nadchne pro přirozenou a blahodárnou hygienu také po použití toalety. A tak podobně jako se každodenní sprchování stalo standardem, společnost Geberit by ráda přispěla k takovéto změně i v oblasti hygieny. Sprchovací WC Geberit AquaClean představuje ideální kombinaci standardní toalety a bidetu. Toto řešení šetří cenný prostor v koupelně, protože nezabírá více místa než běžná toalety, působí elegantně a zároveň jeho používání je jednoduché a pohodlné.

Geberit AquaClean Sela splní požadavky na čistý koupelnový design a touhu po pocitu svěžesti. To se zrcadlí také v názvech sprchovacích WC Geberit AquaClean. Sela je jméno pramene řeky Inn, která pramení v údolí Engadin. Novinkou roku 2019 je právě toto sprchovací WC Geberit AquaClean Sela z dílny průmyslového designera Christopha Behlinga, představené na veletrhu ISH ve Frankfurtu. Do prodeje je uvedeno v dubnu 2019.

Prostřednictvím modelu AquaClean Sela rozšiřuje společnost Geberit sortiment sprchovacích WC AquaClean o designově orientovaný model, který se hodí téměř do každé koupelny, a přitom na pohled vůbec nevzbuzuje dojem sprchovacího WC.

VLASTNOSTI A FUNKCE

Nové sprchovací WC Geberit AquaClean Sela přesvědčí svým nadčasovým, puristickým tvarem, a ještě krásnějším designem. Elegantní sprchovací WC Geberit AquaClean Sela má velmi jednoduché, a hlavně intuitivní funkce.

TECHNOLOGIE SPRCHY WHIRLSPRAY

Technologie sprchování WhirlSpray zabezpečuje důkladnou a zároveň úspornou očistu vodou. Sprchovací proud je zjemněný dynamickým promícháváním vzduchu. Pomocí dálkového ovládání je možné nastavit polohu ramene sprchovacího proudu v pěti stupních intenzity. Přesně podle osobních preferencí. Zároveň je možné aktivovat oscilační funkci sprchování pro ještě důkladnější očištění.

SAMOSTATNÁ DÁMSKÁ SPRCHA

Jemná dámská sprcha ukrytá v rameni sprchy zabezpečí dokonalou, ale zároveň příjemnou očistu vodou. Skrytá v rameni je hlavice sprchy hygienicky chráněná po dobu nepoužívání. Před a po každém použití se obě sprchovací hlavice propláchnou proudem čisté vody.

Krátký film na stránkách www.geberit-aquaclean.cz/sela jasně ukazuje, jak se sprchovací WC Geberit AquaClean Sela ovládá.

 

KERAMICKÁ WC MÍSA S TECHNOLOGIÍ SPLACHOVÁNÍ TURBOFLUSH

Keramická WC mísa bez splachovacího okraje s technologií splachování TurboFlush zaručí důkladné, a hlavně tiché opláchnutí WC mísy. Podstatnou inovativní technologie TurboFlush je asymetrická keramická WC mísa bez okrajů a spirálovitě vedený proud vody, díky němuž je splachování efektivní a čištění WC mísy nenáročné.

ORIENTAČNÍ SVĚTLO

Diskrétní orientační světlo poskytuje právě tolik světla, kolik je potřebné na jednoduchou orientaci v noci. Disponuje sedmi barvami a pěti stupni intenzity jasu. Orientační světlo se aktivuje v okamžiku, kdy se v místnosti setmí, a  je možné ho zapnout/vypnout na  dálkovém ovládání či pomocí mobilní aplikace.

OVLÁDANÍ – DÁLKOVÉ, NÁSTĚNNÉ, APLIKACE

Všechny funkce sedají jednoduše ovládat dálkovým ovládáním, nebo přes nástěnný panel. Stlačením tlačítka aktivujete sprchovací funkci, a nebo svoje osobní nastavení.  Funkce sprchovacího WC můžete ovládat také přes aplikaci v telefonu. Takto se právě telefon stává dálkovým ovládáním.

SKRYTÁ TECHNOLOGIE

Díky hladkým jednoduchým liniím se nejnovější sprchovací WC společnosti Geberit elegantně a decentně ladí s designem koupelny. Design přitom sleduje estetiku neviditelného: Inteligentní technologie sprchování jako také všechny přípojky elektrického proudu a vody, včetně upevnění na stěnu jsou skryté a integrované do keramiky. K montáži nového sprchovacího WC Geberit AquaClean Sela není potřebná žádná stavební úprava. Potřebná je pouze přípojka elektrického proudu. Pod krytem sprchovacího WC se skrývá také společností Geberit vyvinutá funkce odvápnění na eliminaci usazenin vodního kamene a na zaručení dlouhodobé výkonnosti sprchovacího WC, která nezávisle od tvrdosti vody proplachuje všechny komponenty přicházející do styku s vodou.

 

Další vlastnosti a funkce sprchovacího WC Geberit AquaClean Sela najdete na stránce: www.geberit-aquaclean.cz/sela

 

Kde mohu otestovat Geberit AquaClean?

Nabízíme vám různé možnosti otestování našich sprchovacích WC. Ať už u jednoho z našich partnerských prodejců koupelen, na různých akcích, v hotelech nebo na výstavách – zjistěte jediným kliknutím, kde lze sprchovací WC Geberit AquaClean pohodlně a bez stresu otestovat.

www.geberit-aquaclean.cz/testovacizona

 

Kde mohu zakoupit sprchovací WC Geberit AquaClean?

Už jste se rozhodli zakoupit jeden z našich sprchovacích WC Geberit AquaClean? Vámi požadovaný model si můžete objednat od našich partnerských prodejců koupelen a na výstavách.

www.geberit-aquaclean.cz/partner

 


You must be logged in to post a comment Login