Koupelny

Puristicky elegantní design do každé koupelny: Sprchovací toaleta Geberit Aqua Clean Sela

Od   | 

Sprchovací toaleta Geberit Aqua Clean Sela nabízí velmi jednoduché, intuitivně ovladatelné funkce. Díky svému nadčasovému, puristickému tvaru od designéra Christopha Behlinga se hodí téměř do každé koupelny, aniž by upoutala pozornost jako sprchovací WC.

Sprchovací WC Geberit AquaClean Sela představuje ideální kombinaci standardní toalety a bidetu. Toto řešení šetří cenný prostor v koupelně, protože nezabírá více místa než běžná toaleta, působí elegantně a zároveň jeho používání je jednoduché a pohodlné.

 

 

Technologie sprchování WhirlSpray

Technologie sprchování WhirlSpray zabezpečuje důkladnou a zároveň úspornou očistu vodou. Sprchovací proud je zjemněný dynamickým provzdušněním. Pomocí dálkového ovládání je možné nastavit polohu sprchovacího ramene přesně podle osobních preferencí. Zároveň je možné aktivovat oscilační funkci sprchování pro ještě důkladnější očištění.

Samostatná dámská sprcha

Jemná dámská sprcha ukrytá v rameni sprchy zabezpečí dokonalou, ale zároveň příjemnou očistu vodou. Je hygienicky chráněná, když se nepoužívá. Před a po každém použití se propláchne proudem čisté vody.

Keramická WC mísa s technologií splachování TurboFlush

Keramická WC mísa bez splachovacího okraje s technologií splachování TurboFlush zaručí důkladné, a hlavně tiché opláchnutí WC mísy. Podstatou inovativní technologie TurboFlush je asymetrická keramická WC mísa bez okrajů a spirálovitě vedený proud vody, díky němuž je splachování efektivní a čištění WC mísy nenáročné.

Orientační světlo

Diskrétní orientační světlo poskytuje právě tolik světla, kolik je potřebné na jednoduchou orientaci v noci. Disponuje sedmi barvami a pěti stupni intenzity jasu. Orientační světlo se aktivuje v okamžiku, kdy se v místnosti setmí, a  je možné ho zapnout/vypnout na  dálkovém ovládání či pomocí mobilní aplikace.

Ovládání – dálkové, nástěnné, aplikace

Všechny funkce se dají jednoduše ovládat dálkovým ovládáním. Stlačením tlačítka aktivujete sprchovací funkci anebo svoje osobní nastavení.  Funkce sprchovacího WC můžete ovládat také přes aplikaci v telefonu.

Kde mohu zakoupit sprchovací WC Geberit AquaClean?

Už jste se rozhodli zakoupit jeden z našich sprchovacích WC Geberit AquaClean? Vámi požadovaný model si můžete objednat u našich Partnerů Geberit AquaClean, seznam na stránce www.geberit-aquaclean.cz

Geberit AquaClean Sela s chromovým krytem.

Fotogalerie:

 

KDE KOUPIT GEBERIT AQUACLEAN SELA

 

 

 


You must be logged in to post a comment Login