Návštěvy bytů

Prosluněný loftový byt s prvky Středomoří

Od   | 

Pokud nemáte děti, pak si můžete dovolit být velkorysí a přizpůsobit bydlení jen a jen svým potřebám. Přesně to udělal mladý muž, který si pro svůj první domov vybral prostorný loftový byt.

Kuchyně je situovaná do rohu místnosti. Poskytuje základní vybavení pro rychlé vaření

Využívá ho nejen jako domov, ale také k práci. Pracuje jako dekoratér, k čemuž se mu tento velkorysý, prosvětlený loft skvěle hodí. Hlavnímu prostoru, kde je propojená kuchyně s obývacím pokojem vévodí blankytně modrá barva. Ta je použita v prolnutí nejen na látce sedací soupravy, ale doplňuje ji i malba na stěně a dekorativní ornament v koberci.

Modrá se objevuje i ve výrazné tapetě, použité na stěně, která navazuje na prostornou knihovnu. Ta sestává z polic připevněných přes celou výšku stěny. K jejímu snadnému používání tu je k dispozici žebřík připevněný v pojezdové kolejnici. Za povšimnutí stojí krbová vložka. Málokdy se v činžovním domě vidí možnost napojit se na komín. Majitel toho využil a prvek ohně se mu také hodí k použité barevnosti.

V horním patře se nachází pracovna s ložnicí. Muž tu žije téměř sám, a tak mu loft plně vyhovuje. Nikoho neruší svým pobytem v patře, snad jen psům se spí o něco méně tvrdě, když dlouho do noci klape prsty po klávesnici.

Fotogalerie:

Foto: GAN


You must be logged in to post a comment Login