Inspirace

Proč je výhodné používat Biano

Od   | 

Zařizujete si aktuálně nové bydlení a stále se vám nedaří najít ten správný styl? Není se čemu divit, každý z nás nemusí mít nutně výrazně rozvinuté estetické cítění. Proč taky navíc řešit něco, v čem vám mohou pomoct profesionálové?

Za jejich služby přitom není zapotřebí platit horentní sumy. Stačí se pouze podívat na web Biano.cz. Na těchto internetových stránkách najdete doslova moře inspirace. Stejně tak si zde budete moci zakoupit i mnohé doplňky do vašeho interiéru. Buďme tedy konkrétní a představme si jej mnohem podrobněji v následujících řádcích.   

Prohlédněte si interiéry od profesionálních architektů

U interiérů navržených profesionálními architekty si můžete být jisti tím, že budou dokonale ladit. Designově k sobě skvěle padnou a nemusíte se obávat, že by nějakým způsobem neseděly barevné odstíny jednotlivých solitérů, anebo nastal problém s funkčností. Na Biano.cz najdete přes 80 000 fotografií pocházejících z již zrealizovaných projektů specialistů v oboru. Bytoví designéři si dali záležet a svou prací se zde mohou bez ostychu pochlubit. Vy jako uživatelé máte šanci jejich výsledky ocenit a třeba si nechat od nich konkrétní interiér navrhnout v dané místnosti také. Obávat se nějaké duplicity není na místě.  

Návrhy všech možných místností

Hodláte třeba realizovat novou koupelnu. Pak se můžete podívat právě na její uspořádání. Vyhledáte tuto místnost tak, aby přibližně odpovídala rozměrům té vaší. Následně už si pohodlně v postranní liště kliknete, v jakém barevném odstínu by měla tato místnost být. Stejně tak není problém vybírat i další inspirace pro jiné místnosti. Mimojiné si budete moct přesně zvolit styl daného interiéru. Může být jak klasický, tak i vintage, art-deco, orientální anebo eklektický, industriální, popřípadě jakýkoli jiný. Je pouze na vás samotných, co zvolíte. Následně už vám po upřesnění vašeho výběru vyskočí fotografie, jež mu odpovídají. Vy si už jen budete pohodlně vybírat. Podobným způsobem se můžete podívat i pod pokličku zahradní architektury. Právě exteriéry se mnohdy dávají dohromady velmi složitě a dodržet efektivní ladění jednotlivých zón je náročné. Na Bianu najdete takové zahradní prostory, které se vám určitě zalíbí. Neméně složité je zvolit správné osvětlení konkrétních prostor. I tuto kategorii můžete zadat a najít pro ni příslušnou inspiraci. Vždyť v současnosti se nabízí nejenom klasické lustry, ale taktéž bodová světla nebo LED pásky či panely.     

Pestrý výběr bytových doplňků a nábytku

Že už jste si našli interiér podle svých představ? Pak nezbývá než pogratulovat, nicméně bude ještě zapotřebí nakoupit to správné vybavení. Učinit tak můžete přímo na webu Biano.cz. V nabídce je tady totiž více než 1 000 000 nejrůznějších produktů pocházejících z přibližně 500 internetových obchodů. Najít si v sortimentu to, co potřebujete, přitom není nijak náročné. Zboží je řazeno přehledně do několika kategorií podle svého charakteru. Třeba v kategorii Rekonstrukce naleznete všechno, co souvisí s úpravou konkrétních vnitřních prostor. Za zmínku stojí i výprodeje a v neposlední řadě zcela specificky pojmenované kategorie. Podívat se můžete na Levandulový ráj, Modrý obývák, Puntíky útočí anebo na Nezapomenutelnou zahradní party.    

Nabídněte se i vy

Biano.cz je portálem, který nabízí také sebeprezentace architektů. Jestliže jste i vy navrhli interiéry a realizovali nějaké projekty, pochlubte se přímo online a získejte další klienty. Stejně tak máte možnost jako majitel eshopu spolupracovat s tímto portálem a mít zde své zboží. Podpoříte tak velmi efektivně jeho prodej, jelikož na Biano chodí obrovské množství lidí.


You must be logged in to post a comment Login