Architektura a design

Proč bydlet v Praze? Známe hlavní důvody

Od   | 

Přemýšlíte nad tím, proč si pro svůj domov vybrat Prahu? Pokud ano, přinášíme několik důvodů, proč je tato metropole velmi dobrou volbou.

A začněme hned samotným výběrem. Nenajdete zde jenom běžné byty, ale jsou tu také luxusní byty v Praze. Jasná volba pro náročnějšího zájemce. Tím ale náš důvod spojený s výběrem nekončí, protože nesmíme zapomínat také na:

  • Různorodé dispozice
  • Různé velikosti bytů
  • Rezidenční projekty

Skvělá dopravní obslužnost

Je jedno, zda se bude jednat o cestování do práce, nebo cestu dětí do školy. Praha má tu výhodu, že když jde o dopravní obslužnost, není problém dostat se rychle doslova kamkoliv. Hustá síť klasických MHD linek, která navazuje na stanice metra je jasným potvrzením toho, že se lze z jednoho konce na druhý dostat i za pár desítek minut. A co když máte vlastní automobil? Ani to není problém.

Vynikající občanská vybavenost

Představili jste si někdy, že budete bydlet na vesnici a kvůli čemukoliv všemu budete muset jezdit autem do nejbližšího města? To se v Praze zaručeně nestane, protože vynikající občanská vybavenost je zárukou, že budete mít vše doslova u nosu. Podívejte se na web Homeland.cz a najděte si lokality, které vás v tomto ohledu rozhodně nezklamou. Poptávané je především širší centrum města, ale rozhodně se nejedná o lokality jediné. Naopak.

Dostatek zeleně

Nevěříte? Je tomu skutečně tak. Když vynecháme historické centrum města, nabídne Praha opravdu mnoho míst, kde o zeleň není nouze. Jelikož je právě toto poptávané, staví developeři domy hlavně v těchto lokalitách. I když se to na první pohled nezdá, i hlavní město umí nabídnout bydlení v přírodě. Navíc připomeňme, že mnoho lokalit dnes prochází revitalizací, kde se taktéž myslí na tvorbu různých parků a podobných relaxačních zón.


You must be logged in to post a comment Login