Podlahy a stěny

Přivítejte své hosty ve stylových prostorách. Jak na to?

Od   | 

Zejména pokud máte někde pronajatou kancelář nebo pokud chcete vybavit třeba recepci ubytovacího zařízení, tak určitě stojí za to dát si záležet na celkovém designu. Je to totiž to první, co vaši hosté uvidí. V našem článku se tedy podíváme na to, co vám pomůže vylepšit interiér a posunout jej o úroveň výše.

Začínáme od podlahy

Není to pouze o vzhledu, je to také o praktičnosti prostor, kde je vysoký provoz osob. Je zde tedy vysoké zatížení zejména na podlaze. Ta musí být vysoce odolná a rozhodně by se nemělo stávat, aby na ní někdo uklouznul a klouzat by neměla ani samotná podlaha. V takovém případě se rozhodně vyplatí popřemýšlet nad podlahou, která veškerou tuto zátěž zvládne s naprostým přehledem. Kromě toho by mělo jít o podlahu, která má všechny potřebné vlastnosti, aby mohla být do takových prostor instalována. To splňuje protiskluzová vinylová podlaha, která dnes stále častěji nahrazuje třeba dlažbu, ale v domácnostech také laminátové plovoucí podlahy. Co patří mezi hlavní benefity tohoto typu podlah? Je to zejména:

  • Odolnost proti vodě
  • Protiskluzové prvky na spodní straně lamely

S ohledem na materiál, ze kterého je podlaha vyrobená, nehrozí v případě polití nabobtnání lamel. Tato podlaha tak není odolná pouze mechanicky, jak jsme zmiňovali již výše, ale nemusíte si dělat starosti ani s vlhkostí, což může být potenciálně problém třeba u laminátových podlah. Zejména v komerčních prostorách, kde je vysoký pohyb osob, hraje roli také to, že na spodní straně lamel mohou být protiskluzové prvky, které zajišťují, že se podlaha po složení nehne z místa.

Praktický a estetický

V prostorách, kde chceme přivítat naše hosty, nám velmi záleží na estetice. Toto je nám schopen splnit komfortní nábytek na recepci, který můžete vybírat do nejrůzněji koncipovaných interiérů. Je přitom jedno, zda se jedná o kancelář, recepci, čekárnu nebo různé relaxační a chill-out zóny v nákupních centrech.

Vybírat si v tomto ohledu lze z nejrůznějšího nábytku, ať už se jedná o křesla nebo sedačky. Můžete volit také opravdu futuristické designy, které osvěží každý moderní interiér. Nebojte se experimentovat, návštěvníci to určitě ocení. Není to ale pouze nadčasový design, ale samozřejmě především rovněž pohodlí, kterým chcete potěšit kohokoliv, kdo si do takového křesla nebo sedačky sedne. Rozhodně při výběru přikládejte důraz také použité tkanině, která je součástí čalounění. Měla by být dostatečně odolná a dobře udržovatelná.

Prostor pro vlastní kreativitu

Již jme hovořili o tom, že chceme mít prostory pro naše návštěvníky co nejvíce estetické. To by mělo platit také pro použitou dekoraci, kde vaší kreativitě aktivně pomáhá řezací plotr. Díky němu dokážete vytvářet zajímavé předlohy pro vaše grafické výtvory. Budete schopni vyřezávat složité tvary na nejrůznější druhy materiálů a použít je jako dekoraci.

Zdroj obrázku:  ImageFlow / Shutterstock.com

 


You must be logged in to post a comment Login