Doplňky do bytu

Přivítejte první jarní dny oslnivou podlahou!

Od   | 

Obáváte se jarního úklidu? Tak už nemusíte! Se vstupem modernizovaného mopu Ultramat TURBO do vaší domácnosti se úklid podlahy stane zábavou. Navíc bez rozmočených rukou a bolavých beder z častého ohýbání. Ultramat TURBO prošel inovacemi, díky nimž je vkládání hlavice mopu do ždímacího koše ještě snazší, než kdy bylo!

Plochý mop Ultramat TURBO od Viledy v sobě snoubí vysokou kvalitu, do posledního detailu promyšlené zpracování a bezkonkurenčně snadné používání. Vybavení spočívající v praktickém pedálu, který sešlápnutím rozpohybujete rotační systém, a tak mop dokonale vyždímá, vás jednoduše ohromí.

S perfektně vyždímaným mopem bude vaše podlaha opět rychle suchá.

Nespornou výhodou je i adaptabilně nastavitelná délka teleskopické tyče. Oceníte i nově zjednodušené vkládání hlavice mopu do ždímacího koše. Mycí návlek mopu je vyroben ze dvou druhů vláken, které zajišťují výbornou savost a dokonalé čisticí vlastnosti mopu Ultramat TURBO. Obsažená mikrovlákna absorbují a setřou veškerou mastnotu i šmouhy, abrazivní část skvěle odstraňuje i odolné a zaschlé nečistoty. Po použití lze mycí návlek snadno vyprat v pračce a znovu použít.

 

Ultramat TURBO je vhodný na všechny typy tvrdých podlah, jakými jsou PVC, plovoucí podlahy, parkety anebo dlažba. K dostání je v běžných sítích hypermarketů/hobby marketů od 999 Kč.

Více informací naleznete na www.shop.vileda.cz

 

Jak dopadl závod mopů?


You must be logged in to post a comment Login