Doplňky do bytu

Přiveďte krásu, design a barvy do vaší koupelny

Od   | 

Koupelnám dnes vládnou přírodní barvy i materiály. Kvalitní koupelnový radiátor v atraktivních odstínech pomůže i z malé koupelny vykouzlit designový skvost, a to bez přemrštěných nákladů. Aktuálně navíc Zehnder – švýcarský výrobce mimořádně kvalitních radiátorů – nabízí své produkty ve vybraných barevných provedeních bez příplatku.

Zehnder Quaro v červené barvě

Hlavní interiérovou barvou letošního roku je podle odborníků v čele s firmou Pantone, která má barvy takřka v DNA a její vzorníky jsou pro grafická studia a návrháře něco jako bible, modrá – v odstínech klasik, námořnická i kobaltová. Společnost Zehnder do své kolekce v rámci nejnovější akce Colours Free, díky níž jsou obvykle příplatkové barvy koupelnových radiátorů k dispozici zdarma, zařadila šest odstínů, které ladí s přírodními trendy současnosti i s klidnou „barvou roku“: od černé matné, přes antracitovou, matně bílou, béžovou „quartz“, rubínovou červeň až po barvu připomínající nerez ocel.

Luxus v přírodním stylu

Trochu bláznivé a kontrastní barvy obkladů a dlažeb již před časem vystřídaly dřevo a kámen, případně – u odvážnějších milovníků moderní architektury třeba pohledový beton. Pokud rekonstruujete či stavíte jen menší koupelnu, zvažte využití keramiky s přírodním povrchem či vzhled připomínající kámen. Stále hrají prim velké formáty dlažeb a obkladů. V trendy minimalistickém zařízení na sebe poutá mnohem větší pozornost druhdy nenápadný koupelnový radiátor. V čistě řešené koupelně je potřeba jeho výběr důkladně zvážit nejen po stránce funkční, ale i designové a barevné.

V rámci akce Colours Free jsou bez příplatku nabízeny některé odstíny vybraných radiátorů

Design pro každou koupelnu

Do koupelny chceme krásné umyvadlo, pohodlnou vanu nebo prostorný sprchový kout. K tomuto vybavení patří pochopitelně také koupelnový radiátor. Bez něj se praktická koupelna neobejde, ať už pro sušení ručníku nebo i pro vytápění. Výběr koupelnového radiátoru bychom proto neměli podcenit. Zehnder jako zkušený výrobce se širokým portfoliem typů, rozměrů i provedení radiátorů může každému zákazníkovi nabídnout to pravé řešení. V rámci akce Colours Free jsou bez příplatku nabízeny zmíněné odstíny oblíbených radiátorů Zehnder Yucca Asym, Zehnder Quaro, Zehnder Metropolitan Spa, Zehnder Metropolitan Bar, Zehnder Subway, Zehnder Kazeane, Zehnder Forma Asym, Zehnder Roda Spa Asym a nově také Zehnder Vision.

I bílá je barva a radiátoru Zehnder Metropolitan Bar v matné verzi velmi sluší

Švýcarská kvalita

Radiátory Zehnder jsou vyrobeny z přesných ocelových trubek, dokonale spojených bez viditelných svárů. Docílit této špičkové produktové úrovně je možné díky inovativním technologiím laserového a hybridního svařování, které při výrobě topných těles společnost Zehnder používá. Jejich mimořádnou kvalitu podtrhuje vysoce jakostní chromování. Koupelnové radiátory Zehnder jsou vyrobeny metodou dvojvrstvého lakování, výsledkem toho je dlouhá životnost, vyšší odolnost vůči mechanickému poškození i proti korozi, snadnější čištění a lepší vzhled. Nejen proto dává Zehnder na všechny svoje teplovodní radiátory záruku 5 let.

Černá je v současném interiéru velmi v kurzu. Radiátor Zehnder Kazeane působí velmi elegantně.

 

VÍCE TAKÉ NA ZEHNDER.CZ

 

 

 


You must be logged in to post a comment Login