Inspirace

Přeneste jaro do svého domova

Od   | 

Také obdivujete tu nebývalou krásu jarního období, kdy se příroda konečně naplno probudila k životu, květiny hrají těmi nejpestřejšími barvami a sluneční paprsky nás dobíjí novou energii? Přivítejte tento nádherný čas i u vás doma, a dodejte mu tak svěží osobitost.

Pohodlná pohovka Smile button. Zdroj: Casamoderna

Kde začít?

První krok nebude asi zcela příjemný, ale jistě nezbytný. Můžete využít chladnějších dní k tomu, abyste vyhodili vše nepotřebné, jako jsou staré hračky, oblečení nebo už okoukané dekorace. Interiéru vdechnou nový náboj svěží barvičky na stěnách nebo tapety s jemnými vzory květin. Ničemu se však nevyrovnají květiny čerstvě natrhané. Ozdobí každý kout vašeho domova.

A kde si skvěle odpočinete? V pohodlném křesle, ideálně polohovacím. Zdroj: Casamoderna

Květinové dekorace v obýváku

Srdcem každého domu je obývací pokoj, který většinou tvoří hlavní část interiéru. Základ obývacího prostoru vytváří kvalitní a pohodlná pohovka, ideálně doplněná o malé dekorační polštářky s motivy rozkvetlé louky. Pokud máte rádi čisté linie, klidně si pořiďte novou sedací soupravu v trendy pastelových barvách. Totéž platí i při koupi křesla. Frčí především kombinace výrazné sedačky a nenápadné lenošky či ušáku, anebo právě opačného spojení.

Každou sedačku doplňuje praktický konferenční či odkládací stůl. Největším trendem jsou svépomocí vyrobené kousky. Jestli nejste zcela manuálně zruční, nebo to o vás snad tvrdí vaše okolí, nesmutněte. Vybírat je opravdu z čeho. Stylové jsou zejména dřevěné stoly a stolky nejrůznějších velikostí a tvarů. A tak se zase můžete přiblížit o krok nádherné (nejen) jarní přírodě.

V současné době se v interiéru používá více menších stolků. Zdroj: Casamoderna

Vneste barvy do ložnice

V případě ložnice se nechte inspirovat moderním skandinávským stylem, který se vyznačuje jednoduchostí a krásou. Kombinací bílé či šedé barvy s romantickou starorůžovou rozhodně nešlápnete vedle. Nebojte se však ani vzdušné modré nebo přírodní zelené. Ložnici rozehřejí i originální dřevěné ozdoby, a pak už se vám ani nebude chtít vstát z postele.

Máte málo úložného prostoru? Pořiďte si postel s úložným prostorem. Zdroj: Casamoderna

Nezapomeňte na dekorace v podobě tapet, chybět by neměly ani záclony, závěsy a příjemné lůžkoviny. Zdroj: Casamoderna

Veselé prvky v kuchyni

Kousek jara můžete vnést i do tak opomíjeného prostoru, jako je kuchyňský kout. Veselé doplňky v podobě barevného nádobí utvoří neotřelou atmosféru místnosti. A nezapomeňte také na bylinky. Ty doladí potřebné detaily pravé jarní nálady.

Kuchyň rozveselíte nejen barevnými doplňky, ale i květinami. Ideální jsou bylinky. Zdroj: Casamoderna

Rádi vám se správným výběrem poradíme i u nás v showroomu Casamoderna.

Najdete nás na Náměstí Na Sádkách 705, v Dolních Břežanech. Těšíme se na vás!


You must be logged in to post a comment Login