Koupelny

Překvapivě snadná modernizace kuchyně a koupelny s produktovou kolekcí GROHE QuickFix

Od   | 

Náš domov je a vždy zůstane osobním útočištěm, zvláště když se svět někdy zdá být vzhůru nohama, jako tomu bylo v posledních dvou letech. Po tak dlouhé době strávené doma není příliš překvapivé, že lidé projevují zvýšený zájem o úpravu svých domovů, aby si vytvořili kvalitní a příjemné zázemí. Znamená to, že máme vybourat stěny? Nemusí. Úpravy v domácnosti mohou být poměrně jednoduché a cenově dostupné, a to i v místnostech, jako jsou koupelny a kuchyně, u kterých by vás možná nenapadlo začít.

Společnost GROHE, přední světová značka kompletních koupelnových řešení a kuchyňských baterií, reaguje na trend domácích úprav a nabízí kutilům nové řešení pro snadnou modernizaci domácnosti v kuchyni i koupelně bez větší námahy.

Modernizace koupelny, nebo kuchyně nebyla jednodušší. Zdroj: Grohe

„Ve společnosti GROHE víme, že i malé změny v místnosti mohou mít velký vliv na to, jak se v ní cítíme. Zejména v obytných prostorech, jako jsou kuchyně a koupelny, si však mnozí nevěří a obávají se, že výměna nebo renovace bude příliš náročná a nákladná. Proto jsme vymysleli GROHE QuickFix,“ říká Jonas Brennwald, Leader LIXL EMENA a Co-CEO Grohe AG. „Myšlenkou kolekce QuickFix je uspokojit poptávku zákazníků po snadných, pohodlných a cenově dostupných řešeních od nákupu až po instalaci a údržbu. Naším cílem je pomáhat zákazníkům plnit si jejich sny o bydlení.“

Překvapivě snadná modernizace kuchyně a koupelny – vše v jedné krabici

Všechny produkty z kolekce QuickFix mají tři hlavní výhody, které je odlišují od konkurence: QuickTools, QuickGuides a QuickVideos – váš osobní balíček pro bezproblémovou instalaci. Například nářadí QuickTool kombinuje všechny běžné nástroje potřebné k instalaci nebo údržbě umyvadlové baterie GROHE. Pokud jde o kuchyňské baterie, výrobky GROHE nabízí velmi snadný způsob montáže, při kterém není zapotřebí žádné další nářadí. Při návrhu intuitivních návodů QuickGuides jsme se snažili vžít do role zákazníků a vytvořit přehledné, jednoduché instalační příručky s krátkými pokyny doplněnými popisnými obrázky. Ti, kteří dávají přednost video návodům, najdou užitečné tipy a návody krok za krokem v aplikaci QuickVideos, která je přístupná prostřednictvím QR kódu na příručce QuickGuide nebo na samotném obalu výrobku. Uvnitř krabice výrobku GROHE QuickFix tak zákazník najde opravdu vše – s výjimkou plastového obalu. Společnost GROHE si stanovila cíl nahradit plastové obaly všech výrobků udržitelnějšími alternativami.

Během montáže není zapotřebí jiné nářadí. Zdroj: Grohe

Nastartujte úspěšnou renovaci s řadou GROHE Start

GROHE Start je první produktová řada v rámci kolekce QuickFix. Díky svému modernímu designu je tou správnou volbou pro milovníky domácích úprav, kteří chtějí dodat koupelně a kuchyni svěžest. Počínaje koupelnou nabízí širokou škálu umyvadlových baterií různých velikostí a také vanové a sprchové baterie. Kromě moderního designu nabízejí výrobky této řady také větší výšku pro pohodlnější každodenní koupelnovou rutinu. Model s vytahovací výpustí pak nabízí plnou flexibilitu – ideální pro mytí vlasů nebo čištění umyvadla. V souladu se strategií udržitelnosti společnosti GROHE přispívá k ochraně životního prostředí také řada výrobků GROHE Start. Například technologie GROHE EcoJoy snižuje průtok vody a zároveň ji obohacuje vzduchem, čímž zajišťuje dokonalý, objemný proud vody a zároveň šetří cenné přírodní zdroje. Některé modely jsou vybaveny také technologií GROHE SilkMove ES, která je inteligentní kombinací úspory energie a snadného ovládání vody. Díky tomu, že ve střední poloze páky teče pouze studená voda, snižuje spotřebu teplé vody a tím i spotřebu elektrické energie. Renovace domácnosti však nemusí skončit v koupelně. Pro harmonický designový koncept celého bytu nebo domu jsou modely GROHE Start k dispozici také jako kuchyňská řada. Díky štíhlému a modernímu designu osvěží tyto baterie každou kuchyň a zároveň usnadňují a zpříjemňují každodenní práce.

Tyto baterie jsou moderní a elegantní. Zdroj: Grohe

Komplexní přístup společnosti GROHE

GROHE QuickFix se zaměřuje na zákazníky, kteří usilují o neinvazivní renovaci nebo jednoduchou výměnu, a nabízí kompletní služby od inspirace po nákup, instalaci a údržbu. Například při výběru výrobku z koupelnové řady GROHE Start se zákazníci mohou snadno zaregistrovat pro bezplatné prodloužení záruky. Naskenováním QR kódu vytištěného na příručce QuickGuide nebo na samotném výrobku se standardní pětiletá záruka GROHE prodlouží o jeden rok navíc – na celkových šest let. Další výhodou je servisní zóna GROHE, kde vám v případě potřeby poskytnou pomoc a podporu pro bezproblémovou instalaci a úspěšný kutilský projekt.

Prodloužit můžete také záruku. Zdroj: Grohe

 

Více informací o kolekci GROHE QuickFix se dozvíte v tomto „Wow of the Week“ na GROHE X nebo na našich nových webových stránkách grohe.quickfix.com

 

Fotogalerie:

 

 

 

 


You must be logged in to post a comment Login