Kuchyně

Požitek z vody přímo z kohoutku: Vychutnejte si čerstvou vodu s GROHE Blue Pure

Od   | 

Ať je léto nebo zima – pití dostatečného množství vody je pro lidské tělo mimořádně důležité. Mnoho lidí však pořád váhá s konzumací kohoutkové vody. Někdo si není jistý její kvalitou, a některým prostě nechutná. Díky kuchyňskému systému GROHE Blue Pure však není důvod váhat. Poskytuje dokonale chutnající, ošetřenou vodu přímo z dřezové baterie. Společnost GROHE nyní na trh uvádí čtyři nové modely tohoto systému, a to s výpustí ve tvaru C, L, nebo U, a variantu s vytahovací sprškou. Tyto baterie nejenže dodají kuchyni moderní vzhled, ale díky pokročilé filtrační technologii se z vaší místní vody stane ta nejlepší voda široko daleko. Lahodná, pitná voda ze systému GROHE Blue Pure představuje zároveň efektivní způsob, jak učinit váš každodenní život udržitelnější a pohodlnější

Pitná voda bude nyní chutná a kvalitní. Zdroj: Grohe

Udržitelnější životní styl bez plastových lahví

Pití vody z kohoutku má mnoho výhod. Ve srovnání s pohodlím, které přináší čerstvě filtrovaná voda kdykoliv dostupná přímo z kuchyňské baterie, nedává voda z PET lahví žádný smysl. Filtr má navíc kompaktní tvar, který se snadno vejde do kuchyňské linky. Výměnou plastových lahví za filtrovanou vodu z kohoutku může každý pomoci bojovat s celosvětovým problémem plastového odpadu. Kromě toho se ušetří emise CO2 a spotřeba vody, které vznikají při výrobě vody balené. Udržitelný život nemusí znamenat kompromis, je dokonce pohodlnější: Už nikdy nebudete muset tahat těžké tašky, zbytečně pálit benzín na cestách do supermarketu v případě nečekané návštěvy nebo řešit recyklaci prázdných PET lahví. Díky zdroji vody v kuchyni je čerstvá a filtrovaná pitná voda k dispozici 24 hodin denně a sedm dní v týdnu.

Díky upravené vodě omezíte plasty. Zdroj: Grohe

Vhodné pro jakoukoliv vodu

Lahodný požitek z vody kdykoliv na vyžádání: Nabídka filtrů GROHE se dokonale hodí nejen k baterii GROHE Blue Pure, ale především k jakékoli místní vodě. Se správným filtrem může každý zažít čistotu vody a její lahodnou chuť. Pro oblasti s měkkou vodou je řešením jednoduchá filtrace, například aktivní uhlíkový filtr GROHE. Je to nejlepší začátek pro zlepšení kvality vody, protože odstraňuje hrubé částice, jako je písek a nečistoty, a zajišťuje tak optimální kvalitu kohoutkové vody. Díky redukci nepříjemně chutnajících látek, jako je chlór, se dokonale hodí k baterii GROHE Blue Pure, která promění vodu v čistý požitek z pití. Pro oblasti s tvrdou vodou jsou ideální filtry velikosti S, M nebo L, které se pyšní certifikací Cradle to Cradle Certified® na úrovni Bronze. V kombinaci s kuchyňským systémem GROHE Blue voda projde několika stupni filtrace, které snižují obsah nežádoucích látek a vodního kamene. Na úplně jinou úroveň pak vodu povýší hořčíkový a zinkový filtr, také oceněný certifikací Cradle to Cradle Certified® Bronze. Přidá do každého litru vody až 35 mg hořčíku a 3 mg zinku. Filtr poskytuje tu nejlepší chuť čaje a kávy. Bezkonkurenční kombinace!

Pro zajištění nezávadnosti kohoutkové vody je vhodný filtr GROHE Blue UltraSafe. Zlepšuje kvalitu pitné vody a jde o krok dál za prostou dodávku čisté a chutné vody. Odstraňuje nejmenší částice, jako jsou mikroplasty (> 1 µm), 99,999 % bakterií a 99,5 % olova. Dokonalá volba pro aplikace, ve kterých je hygiena naprosto zásadní.

Novým členem skupiny filtračních řešení GROHE jsou reverzní osmózy. Membrána reverzní osmózy propouští molekuly vody a zastavuje bakterie a další nečistoty. Reverzní osmóza je nejpokročilejší technologie pro odstranění všech nezdravých látek z vody, jako jsou kovy, plasty, bakterie, viry a hormony. Výsledkem je dokonale čistá, pitná voda. A třešnička na dortu – mineralizační filtr reverzní osmózy dokonce přidává do vody křemičitany a hořčík. Poznejte doposud nepoznaný chuťový zážitek – přímo z vaší vodovodní baterie. V kombinaci s vhodným filtrem GROHE Blue Pure můžete bez obav vypít sklenici čerstvé vody přímo z kuchyňské baterie.

 

Nechte se inspirovat kuchyňskými systémy GROHE na zážitkové platformě GROHE X.

 

Fotogalerie:

 


You must be logged in to post a comment Login