Nezařazené

Postel do pokoje pro hosty – Aby měly návštěvy kde složit hlavu

Od   | 

Pokoj pro hosty je vítanou součástí každého domu. Díky němu si totiž můžete pozvat i návštěvy z druhého konce světa, aniž byste museli řešit, kam s nimi, nebo se nějak omezovat. V našem dnešním článku se zaměříme na to, jakou do pokoje pro hosty vybrat postel, což je prakticky to jediné, co takový pokoj potřebuje.

Postel z masivu je ideální volbou

Slavili jste s přáteli vaše narozeniny až do božího rána a na jejich cestu domů je již pozdě? To vůbec nevadí, protože ve vašem pokoji pro hosty je přece připravena pohodlná postel, na které si mohou odpočinout. A právě pro tyto případy je i do místností určených pro hosty vhodnější volit postele z masivu, jež jsou výrazně odolnější a dokáží ustát i případy, kdy s sebou někdo na postel doslova „práskne“.

Masivní postele jsou totiž o poznání pevnější než postele z dřevotřísky. Navíc pokoji dodají nádhernou vůni dřeva, která uspává, a ještě vylepšuje celkové prostředí pokoje. Masiv je také odolnější proti mechanickému poškození, takže se nemusíte bát, že byste po divočejších hostech museli postel neustále opravovat nebo hned kupovat novou. 

Rozkládací postel do menších prostor

Žádný dům samozřejmě není nafukovací a pokoj pro hosty obvykle patří k těm místnostem, na kterých se dá nějaký ten metr prostoru ušetřit. Jestliže i vy máte pokoj pro hosty řešen spíše úsporně, rozkládací postel může být tím správným a často i jediným možným řešením.

Z moderní rozkládací postele totiž uděláte jedním šikovným pohybem pohovku, kde usadíte hned několik hostů a zase ji rychle rozložíte na postel, kde se 1 až 2 lidé v pohodě vyspí. Pro ještě větší úsporu prostoru můžete sáhnout po rohové rozkládací posteli nebo si ji dokonce můžete nechat zabudovat do zdi. Fantazii se meze rozhodně nekladou a je jen na vás, jak si s prostorem poradíte.

 


You must be logged in to post a comment Login