Architektura a design

Pokud uvažujete o koupi vířivky, pak si ji nejdříve vyzkoušejte

Od   | 

Důvodů, proč si vířivku pořídit, je opravdu mnoho a nejsou vůbec banální. Není ani příliš složité si ji vybrat. Základní pravidla, jimiž byste se měli řídit, jsou pouze dvě. Určitě sáhněte po výrobci, který vám následně zaručí i poprodejní péči. A rozhodně si ji běžte vyzkoušet.

Pobyt ve vířivce vás dokáže rychle zrelaxovat, odbourat bolesti hlavy, zmínit napění a stres.  Zaručeně vás také zbaví zatuhnutí svalů, především v oblasti šíje a zad. O mladistvěji vypadající pokožce při pravidelné návštěvě se snad již ani zmiňovat nemusíme. Chcete-li tedy pro své zdraví, nebo zdraví svých nejbližších opravdu něco udělat, pořízení vířivky je prostě skvělou volbou.

Showroom USSPA najdete v Praze, Brně, Ostravě a přímo v továrně v Dolní Dobrouči

Jakou vířivku si však vybrat

Obávat se toho, že se ve vířivkách nevyznáte, nemusíte. Důležité je myslet jen na dvě věci – najít si osvědčeného výrobce, který vám je schopný zajistit i následnou poprodejní péči, a přijít si spa vybrat osobně do showroomu.

Jako naprosto ideální je si pak vířivku také vyzkoušet. Dnes už však nemusíte obvolávat kamarády, kteří ji mají, zda by vám tu službu prokázali. Pokud je výrobce seriózní, umožní vám si vířivku nejen prohlédnout, ale také otestovat. Takto to funguje například na showroomech české rodinné společnosti USSPA, která se výrobou vířivek zabývá téměř 25 let a dnes je českým leadrem a celosvětově uznávaným inovátorem v oboru spa. „Snažíme se našim zákazníkům vyjít maximálně vstříc. Naše showroomy jsou koncipovány tak, aby v nich bylo příjemně všem. Od klasického komfortu služeb, který je přátelský také rodinám, si na showroomech můžete naše výrobky nejen prohlédnout, ale samozřejmě i vyzkoušet. Stačí se jen domluvit a přinést si plavky,“ s úsměvem představuje koncepci svých showroomů spolumajitelka a ředitelka společnosti USSPA, Kateřina Kadlecová.  

V showroomech rodinné firmy USSPA můžete vířivky vyzkoušet

Příjemně překvapeni pak budete designem nejen produktů, ale i zmiňovaných showroomů. Investice do designu jsou v USSPA totiž samozřejmostí. Firma v minulosti spolupracovala se známými jmény jako je například Filip Streit či ateliér Kunc Architect a na novém showroomu v Ostravě, s nejznámějšími designery současné doby – Romanem Vrtiškou a Vladimírem Žákem. „Ostravský showroom se nachází v objektu bývalé prodejny aut, a tak jsme na různá architektonická omezení naráželi téměř na každém kroku. My ale máme rádi zdánlivě nepřekonatelné překážky, a i zde jsme nakonec dokázali vytvořit čistý, kompaktní prostor, který nechává důstojně vyniknout jednotlivé produkty,“ svorně dodávají oba autoři.  Další showroomy společnosti USSPA, ve kterých si nejen vše prohlédnete, vyzkoušíte, ale pohodlně u nich také zaparkujete, dostanete skvělou kávu a děti jistě ocení jejich dětský koutek, naleznete v Praze, Brně a přímo v továrně v Dolní Dobrouči.

Nový showroom v Ostravě showroomu v Ostravě vznikl pod taktovkou designerů Romana Vrtišky a Vladimíra Žáka

 

VÍCE NAJDETE TAKÉ NA USSPA.CZ

 


You must be logged in to post a comment Login