Dětské pokoje

Pohádkové dětské pokoje

Od   | 

Uznáváme, že některé dětské pokoje jsou přeplácané a možná i trochu kýčové, ale komu to vadí? Málokterá malá holčička by nechtěla spát v pohádkovém hradě a málokterý mladý muž v raketě. Dopřejte vašim dětem pokoj plný fantazie a dobrodružství a nebojte – oni z toho vyrostou. A jestli ne? Nevadí…

Které malé dítě by nemělo rádo Mickey mouse?

Které malé dítě by nemělo rádo Mickey mouse?

Rozhodnete-li se dopřát vašim ratolestem takovéto zařízení pokoje, pak v první řadě dbejte na bezpečnost. Aby dítko nemohlo odněkud vypadnout, anebo vymyslet nějaký šprým, který by mohl skončit neblaze. Zároveň vezměte v úvahu údržbu. Jsou-li součástí textilní dekorace, je důležité, aby je bylo snadné sundat a vyprat. Je-li nábytek členitý, je důležité, aby šel jednoduše umýt. Nevěřili byste, kolik prachu se během pár dní nashromáždí v takovém cimbuří.

Stačí jen menší detail a pokoj se promění v pohádku

Stačí jen menší detail a pokoj se promění v pohádku

Nejste-li příznivci cimbuří a balkónků, pak pro vás máme dobrou zprávu. Děti z toho skutečně časem vyrostou a za pár let budou chtít něco úplně jiného. A pokud to přežijete ve zdraví, pak vám jednou vaše děti poděkují, že jste jim dopřáli pěkné dětství.

Neobyčejné dětské a studentské pokoje ze Salone del Mobile v Miláně

Fotogalerie:

Foto: Circu, Decor Ideas a Pinteres


You must be logged in to post a comment Login