Koupelny

Podomítková sprchová řešení GROHE nabízí útočiště před zimními plískanicemi

Od   | 

Všichni známe ten dokonalý pocit, který nabízí teplá, uvolňující sprchová lázeň po dlouhém zimním dni. Proto je v tomto období ideální čas na modernizaci sprchového koutu. Společnost GROHE – přední světová značka kompletních koupelnových řešení a kuchyňského vybavení – proto aktualizovala svou řadu podomítkových sprchových systémů.

Praktické soupravy usnadňují úpravu koupelny a vytvoření útulné oázy. Nemusíte ztrácet čas zdlouhavým hledáním kompatibilních produktů. Všechny potřebné součásti jsme již sloučili do předpřipravených souprav, které obsahují hlavovou nebo ruční sprchu, pákovou nebo termostatickou baterii, nástěnný držák a dokonce naše univerzální podomítkové montážní těleso. Podomítkové sprchy jsou ideální pro všechny, kteří chtějí dosáhnout čistého, minimalistického prostoru, ve kterém je dostatek místa. Odpočinek přitom začíná už během projektování. Můžete získat rady od odborníků a nemusíte se starat o instalaci, protože ji provádějí specializovaní partneři GROHE Professional.

Zdroj: Grohe

 

  • Komplexní portfolio – podomítkové sprchové systémy GROHE nyní obsahují nedávno uvedené ruční sprchy s praktickým ovládáním a moderními funkcemi, které vaší koupelnu promění na wellness
  • Dokonale sladěný vzhled všech součástí sprchových systémů, od pákových a termostatických baterií, přes ruční až po hlavové sprchy v kulatém či hranatém provedení, je zárukou konzistentního koupelnového interiéru
  • Prostorově úsporný a elegantní design pro moderní, minimalistické koupelny

 

Univerzální řešení pro každý vkus a rozpočet

Díky všestrannosti sprchových systémů GROHE může každý najít to správné řešení pro svou koupelnu. Podomítkové sprchové systémy GROHE jsou nyní k dispozici také s oblíbenou hlavovou sprchou GROHE Rainshower Mono s luxusním průměrem 310 cm, intuitivní ruční sprchou GROHE Rainshower SmartActive a nově uvedenou ruční sprchou GROHE Tempesta 110, která je dokonalým partnerem pro hlavovou sprchu GROHE Tempesta 250. Sprchová řešení jsou k dispozici v kulatém nebo hranatém tvaru a v různých cenových segmentech. Například podomítkový sprchový systém BauEdge je skvělou volbou pro všechny, kteří chtějí rekonstruovat koupelnu s omezeným rozpočtem.

GROHE Rapido SmartBox poskytuje flexibilitu

Základem každého podomítkového sprchového řešení je montážní těleso GROHE Rapido SmartBox. To zajišťuje jednoduchou instalaci a naprostou flexibilitu co se týče konfigurace sprchového koutu. Je univerzálně kompatibilní s celou řadou nástěnných baterií GROHE, od jednoduchých pákových baterií, přes termostatické baterie až po sofistikovaný systém GROHE SmartControl. Podporuje až tři sprchové funkce a hodí se k více než 200 různým nástěnným panelům GROHE. Kdykoliv se tak v budoucnu můžete rozhodnout pro designovou obměnu.

Zdroj: Grohe


You must be logged in to post a comment Login