Architektura a design

Podlehněte síle přírody a nechejte se unést proudem tekoucí lávy

Od   | 

Příroda má mnoho tváří, umí být klidná a tichá, stejně jako divoká a nespoutaná, budící respekt i obdiv zároveň. Možná proto nás její projevy nepřestávají fascinovat a je nám stále velkou inspirací.

Technistone představuje nové odstíny Pearl

Tu v ní našly i tři nové odstíny tvrzeného kamene společnosti Technistone – Pearl Lava, Pearl Delta a Pearl Rocca, které různou kresbou a žilkováním na tmavém podkladu popisují cestu lávy po zemském povrchu. Nové odstíny Pearl budou dostupné v leštěném provedení v tloušťce 20 mm a 30 mm a stanou se součástí velmi oblíbené řady Serenity. Vypadat skvěle budou nejen v kuchyni, ale i v koupelně, jako obklad či solitér do interiéru.

Sopky a vulkanická činnost jsou neodmyslitelnou součástí života na naší planetě a stopy po vyvřelé lávě jsou pak určitým odkazem přírody na její neskutečnou sílu a moc. Láva je nespoutaný živel, který nekouká vlevo ani vpravo, jde si prostě svou cestou a říká si o pozornost. Nezná překážky ani limity, stejně jako nové odstíny Pearl Lava, Pearl Delta a Pearl Rocca, které skvěle doplní jakýkoliv moderní interiér, ať už samostatně, nebo třeba v kombinaci se sklem.

Tvrzený kámen Technistone v provedení Pearl Lava inspirovaný vyvěrajícími prameny tekoucí lávy působí velmi živým, nespoutaným dojmem. Žádný kousek není stejný, přesto tvoří dokonalý celek.

Odstín Pearl Lava v sobě ukrývá samotný počátek velkého lávového představení. Vyvěrající prameny tekoucí po strmých kopcích nastavují směr pro další novou scenérii. Přímé linie žilkování procházejí tmavým podkladem.

Pearl Delta vytváří rozvětvenou kresbu na plátně tvr­zeného kamene.

Pearl Delta ukazuje, že nová cesta nikdy není jednoduchá a bez překážek. Proud se větví, hledá nový směr, formuje ramena a přechází do delty. Vytváří rozvětvenou kresbu na plátně tvr­zeného kamene.

Pláně roztavených hornin s hustou sítí jemných žilek byly předlohou pro design Pearl Rocca.

V místě, kde proud už nemá prostor kam pokračovat, vznikají pláně roztavených hornin. Právě z nich vychází design Pearl Rocca. Rozmanité obrysy lávových polí přechází do husté sítě jemných žilek vy­kreslených do struktury desek. Nové odstíny tvrzeného kamene Technistone Pearl Lava, Pearl Delta a Pearl Rocca stejně jako ostatní barevná provedení vynikají vysokou odolností proti mechanickému i chemickému poškození, jsou nenasákavé, hygienické a velmi snadno udržovatelné.

 

Více informací zde


You must be logged in to post a comment Login