Doplňky do bytu

Podlaha jako zrcadlo

Od   | 

Tak jako neexistuje roční období, které si přímo nežádá velký úklid, tak neexistuje ani týden, kdy byste si mohli dát nohy na stůl a ignorovat drobné fleky, drobky a špínu na podlaze. Pokud chcete mít pohodu, klid na duši a čistou podlahu, mějte po ruce mop Ultramat TURBO, s kterým se úklid podlahy stane hračkou. A to bez rozmočených rukou a bolavých zad z neustálého ohýbání.

Mop Ultramat TURBO od Viledy je kombinací vysoké kvality, do detailu promyšleného zpracování a jednoduchého použití. Díky praktickému pedálu, který dá do pohybu rotační systém je mop vyždímaný do poslední kapky, a to i za pár sekund. S takto bezchybně vyždímanou hlavicí mopu bude vaše podlaha opět rychle suchá a beze šmouh.

                                    

Ultramat TURBO si poradí se všemi druhy tvrdých podlah, jako je například PVC, plovoucí podlaha, parkety anebo dlažba.

Vy i vaše záda určitě oceníte i možnost nastavení teleskopické tyče. Mycí návlek mopu je vyrobený ze dvou druhů vláken, které zajišťují výbornou savost a dokonalou čistící schopností mopu Ultramat TURBO. Mikrovlákna absorbují a setřou všechnu mastnotu i šmouhy a abrazivní část se postará o odolné a zaschlé nečistoty. Po použití mycí návlek jednoduše vyperte v pračce a podle potřeby znovu použijte.

   

Mopy Ultramat TURBO zakoupíte již od 999 Kč.

 

Více informací na ZDE


You must be logged in to post a comment Login