Technika v domácnosti

Plynový kondenzační kotel ecoTEC exclusive ioniDetect

Od   | 

Maximální využití energie a minimální množství emisí ve spalinách. Třeba ale také úspora provozních nákladů. To je nová řada plynových kondenzačních kotlů ecoTEC exclusive ioniDetect. Ať už chcete vyměnit svůj starý kotel za nový, nebo chcete modernizovat celkový systém vytápění ve svém domě, plynový kondenzační kotel ecoTEC exclusive ioniDetect od značky Vaillant je jednou z těch variant, které se vyplatí zvážit.

Měnící se kvalita plynu vás trápit nebude

Díky zmíněné technologii ioniDetect se kotel umí automaticky přizpůsobit případné změně kvality plynu. To je funkce, která může být obzvlášť v této době velmi užitečná. A i přes tuto „vychytávku“ bude zachována maximální účinnost a minimální náklady na provoz.

Díky technologii ioniDetect se kotel umí automaticky přizpůsobit případné změně kvality plynu. Zdroj: Vaillant

Snadné ovládání

Kotel ecoTEC exclusive lze ovládat díky aplikaci sensoAPP naprosto odkudkoliv. Můžete sedět v kavárně, v práci, ale klidně se vracet z týdenní dovolené. Vždy budete mít jistotu, že vám doma bude příjemně. Velkou výhodou je také minimalistický a elegantní design kotlů. Určitě tak nebude problém jej instalovat i v obytné části domu či bytu, pokud zrovna nemáte přímo technickou místnost.

Zdroj: Vaillant

Bere ohled i na životní prostředí

S plynovým kotlem ecoTEC exclusive si můžete být jistí, že investujete do řešení přátelského k životnímu prostředí. Označení Green iQ znamená skutečně prémiovou kvalitu a trvale udržitelnou technologii. Dlouhá životnost, podpořená širokou servisní sítí autorizovaných partnerů, je předností celého portfolia Vaillant.

Kondenzační kotel ecoTEC exclusive je nabízen ve dvou variantách jako kotel určený pouze pro vytápění nebo kotel kombinovaný s možností průtokové přípravy teplé vody. Pro kombinovanou verzi pak budete mít teplou vodu, kdykoliv si vzpomenete.

 

Více informací najdete ZDE

 

 


You must be logged in to post a comment Login