Rady a tipy

Plaťte od zítřka za potraviny až o 80 % méně

Od   | 

Zastavte rostoucí účty za potraviny, drogerii a další položky z Vašeho nákupního seznamu! Od dneška můžete začít nakupovat o 8 % – 80 % výhodněji, u prověřených prodejců, značky, které dobře znáte. Stačí, pokud začnete využívat akčních nabídek, kterými nás prodejní řetězce „zásobují“.

Právě teď (k 3.7.2018) najdete na AkcniCeny.cz přes 7 500 položek za sníženou cenu! Maso, zelenina, těstoviny, prací prášky, pivo, zubní pasty, nábytek, nářadí, textil, hračky a mnoho dalšího je k dispozici se slevou až 80 %.

Kontrola položek z nákupního seznamu na pár kliknutí

AkcniCeny.cz pro Vás aktualizují přehled slev každý den, tj. máte vždy aktuální přehled o tom, které položky Vašeho nákupního seznamu lze koupit výrazně levněji. Přehled slev na AkcniCeny.cz je Vám k dispozici jak v podobě elektronického náhledu na akční letáky, tak jako přehledy zlevněných produktů tříděných do tematických kategorií (těch je na AkcniCeny.cz přes 160).

Slevy pod drobnohledem

Kromě toho, AkcniCeny.cz pro Vás také porovnávají historické ceny jednotlivých produktů, snadno si tedy ověříte, jestli se jedná o „skutečnou“ slevu a zároveň, na pár kliknutí si prověříte, která ze slev stejného produktu je pro Vás nejvýhodnější, kromě samotné výše slevy v procentech se dozvíte i absolutní částku po zlevnění.

AkcniCeny.cz pro Vás sledují akční nabídky po celé České republice, a to na úrovni jednotlivých poboček, tj. pokud některý z prodejců nabízí v jednotlivých lokalitách slevy na různé produkty, dozvíte se to! Nejste tak závislí na pobočce, kterou máte nejblíže a prodejcích, jež Vám doručují akční letáky do schránky.

AkcniCeny.cz navštěvují pravidelně stovky tisíc lidí, přidejte se k nim

Navštivte ještě dnes AkcniCeny.cz a snižte výrazně své výdaje na položky každodenní spotřeby z Vašeho nákupního seznamu, stejně jako účty za jednorázové nákupy nábytku, textilu, hraček apod. Ušetřit můžete snadno stovky i tisíce korun měsíčně!


You must be logged in to post a comment Login