Inspirace

Pečujte o sebe, prádlo i domácnost ryze ekologicky: Překvapí vás, jak je to snadné

Od   | 
Jen málokterá firma se v dnešní době může pochlubit tím, že její výroba a hlavně i produkty jsou ekologické na sto procent. Ve firmě Frosch věří, že nejen jejich zákazníci, ale i příroda si zaslouží ohleduplný přístup, a tomu podřizuje i celý životní cyklus svých výrobků.

Kromě minimalizace obalového materiálu využívá společnost Frosch 100% recyklátu ze žlutých kontejnerů. O tom, že celý proces výroby, využívané budovy i kanceláře a v neposlední řadě i složení produktů je na nejvyšší možné ekologické úrovni, svědčí i mnoho mezinárodních certifikací a ocenění. Frosch je mimo mnoha jiných ocenění  držitelem jedné z nejnáročnějších ekologických certifikací EMAS, kterou od roku 2003 každoročně obhajuje.

Produkty Frosch využívají účinné, tradiční receptury s přírodními aktivními složkami, které po staletí používaly již naše praprapra.. babičky. Není tedy důvod, proč si nedopřát čistý domov bez chemie a s vůní malin, citronu nebo levandule. Můžete tak objevit například sílu octa nebo jedlé sody, které v kombinaci s dalšími přírodními složkami dokážou odvést stejnou práci jako běžné čistící prostředky s povrchově aktivními látkami na bázi ropy.

Z recyklovatelných obalů jsou vyráběny i obaly pro náplně. Zdroj: Frosch

Ukliďte celou domácnost

Frosch dokáže s láskou pečovat o celou domácnost, a  to díky uceleným řadám pro čištění podlah, nábytku, kuchyně, koupelny i toalety. Objevte výhody praní prádla s ekologickými pracími prášky a gely, odstraňte skvrny a provoňte jej aviváží. Nechybí ani šetrné prací prostředky pro jemné prádlo a EKO prací prášek s velmi dobrou snášenlivostí i s citlivou pokožkou. Pro lepší pocit z čistého domova jej můžete provonět a osvěžit s aromatickými difuzéry Frosch. Zvolit můžete bytový parfém s osvěžujícím aromatem citronové trávy, levandule nebo květu pomeranče, který uvolní vaše tělo i mysl.

Velmi oblíbené jsou přípravky na úklid kuchyně a koupelny. Zdroj: Frosch

Hýčkejte své tělo

Vyžadujte od tekutého mýdla i sprchového gelu, aby účinně a hygienicky myly, zároveň šetrně pečovaly o pokožku a ještě i příjemně voněly. Frosch to zvládne bez chemie, s neutrálním pH, například s výtažky z aloe vera a vůní granátového jablka.

Všechny přípravky k očistě těla jsou vhodné i pro alergiky. Zdroj: Frosch

Frosch pamatuje i na děti

Frosch nezapomíná ani na to nejcennější – na děti. I pro ně má kompletní řadu výrobků pro péči o jejich jemnou pokožku, ale nabízí také například hygienický čistič na dětské potřeby, jako jsou dětské lahve, dudlíky apod. Koupit můžete také přípravek na omyvatelné povrchy, s nimiž děti přichází do kontaktu, například u jídelní židličky, stolku ad.

Frosch má ucelenou kolekci přípravků pro praní dětského prádla, mytí dětského nábytku, hraček, kousátek či dudlíků. Zdroj: Frosch

Všechny produkty jsou dermatologicky testované a mimořádně šetrné vůči pokožce díky minimálnímu množství šetrných konzervantů, bez obsahu škodlivých fosfátů, formaldehydu a dalších chemických látek. Jediné zvířátko spojené s touto značkou je žabka v logu. Produkty totiž nejsou testovány na zvířatech a jsou 100% veganské. Zároveň nám může připomínat potřebu ohleduplného a zodpovědného chování k životnímu prostředí, které chceme zachovat i pro budoucí generace.

Zkrátka dopřejme sobě, svým blízkým i svému domovu tu nejlepší péči zrozenou v přírodě. A Frosch je jednou z těch správných cest.

 

Výrobky FROSCH koupíte ZDE

 

 

 

 


You must be logged in to post a comment Login