Koupelny

Pánská koupelna má svá specifická pravidla

Od   | 

V jednoduché a praktické pánské koupelně nenajdete ani jednu věc navíc. Vládne v ní zpravidla střídmost a vybavení v minimalistickém stylu. Jeden či dva výrazné doplňky pak charakterizují vkus a zájmy majitele koupelny.

Elegantní punc dodají i černé baterie a doplňky

Apartní vzhled pánské koupelny

Koupelny určené pro muže si drží čisté linie a většinou se orientují na tmavší barvy, zejména černou. V přísně minimalistické koupelně vládnou moderní materiály – beton, dřevo a keramika. Industriální tóny šedé stěrky či keramiky často doplňují teplé hřejivé barvy dřeva.

Luxusní obložení v „pololesku“

Muži rádi experimentují, preferují luxus a výjimečnost. Proto mnohdy volí i trendy záležitosti. Podobně je tomu u obložení stěn a podlah koupelny na fotografii níže. Keramická značka Atlas Concorde přišla s druhem povrchu zvaným „lappato“ čili pololesk – materiál pro podlahu industriální koupelny představuje kompromis mezi leskem a matem. Povrch je inspirován přírodním kamenem s velmi zdařilou imitací vápence a jeho shluky v šedých odstínech. Díky pololesku vznikají na povrchu dlaždic a obkladů lesklé výstupky, zatímco prohlubně zůstávají matné. Výsledný efekt je jedinečný.

Keramická dlažba s povrchem lappato (pololesk) s lesklými výstupky a matnými prohlubněmi. Výsledek je dokonalý

Rychlé a intenzivní sprchování

Muži rádi volí sofistikovaná řešení, proto se v jejich hledáčku objevují sprchové kouty walk-in. Jejich minimalistický design se hodí do moderních interiérů, nabízí prostorné sprchování, ovšem jsou poněkud náročnější na prostor.

Sprchový kout alk-in zaujme nejen vzhledem, ale i velmi příjemným užíváním

Stylové koupání

Ani milovníci dlouhého odpočinku ve vaně nepřijdou zkrátka. Bílé a pastelové tóny sanity mohou směle vyměnit za výrazné a jedinečné barvy. V pánské koupelně to sluší například černé vaně značky Villeroy & Boch.

Betonové umyvadlo Gravelli

Značka Gravelli specializující se na produkty z betonu pronikla svým svěžím designem do mnoha stylových koupelen. Jejich tenkostěnná umyvadla vyrobená ze speciálního betonu jsou uvnitř hladké, ovšem venkovní povrch nabízí opravdovou autenticitu betonu s drsnějšími drobnými nerovnostmi. Každý kousek od Gravelli je originál.

Umyvadlo ze speciálního betonu do pánské koupelny patří

 

VÍCE INFORMACÍ NAJDETE ZDE

 


You must be logged in to post a comment Login