Osvětlení

Ovladače Philips Hue, které vám usnadní používání chytrého osvětlení

Od   | 

Dnešní doba je plná moderních a pohodlných vychytávek, bez kterých bychom si nedokázali představit život. Pokud vlastníte chytré osvětlení Philips Hue, můžete ho nyní ovládat mnohem jednodušeji a designově. Co říkáte na ovladač s pouze třemi tlačítky, nebo na vypínač, který lze ovládat i ve vypnuté poloze?

Ovladač Hue Dimmer Switch V2 přizpůsobený pro evropské domácnosti

Jaké jsou hlavní výhody tohoto inovovaného ovladače? Předně je to nový design, který disponuje pouhými třemi ovládacími tlačítky – hlavní zapínací a vypínací tlačítko obsahuje hmatové označení pro snadnější manipulaci ve tmě a doplňuje ho kolébkové dvojtlačítko pro změnu intenzity jasu. Ve spodní části se nachází samostatné tlačítko Hue pro výběr scén. Změnila se také velikost základny ovladače tak, aby odpovídala rozměrům klasických evropských vypínačů – nyní tak lze jednoduše vyměnit běžný vypínač za nový Hue ovladač. Oproti předchozí verzi je magnetické uchycení přímo v ovladači, můžete jej tak umístit například na ledničku samostatně, bez základny, a k napájení slouží klasická knoflíková baterie. Elegantní a čistý design je pak samozřejmostí!

Výhodou ovladače je, že lze ovládat pouze třemi tlačítky. Zdroj: Philips Hue

Pro domácnosti s klasickými vypínači je tu Philips Hue Wall Switch

Pro ty uživatele Philips Hue, kteří mají doma klasickou elektroinstalaci a chtějí si své stávající vypínače ponechat, je tu modul Philips Hue Wall Switch. Odpadne tak nutnost nechávat klasický vypínač osvětlení neustále v zapnuté poloze. Wall Switch umožňuje ovládat žárovky a svítidla i při vypínači v poloze vypnuto, jelikož je udržuje neustále pod proudem. Jednoduše vymontujeme stávající vypínač a místo původních vodičů připojíme Hue Wall Switch. Původní vodiče spojíme svorkou, kterou najdeme v balení. Následně se modul nastaví v aplikaci Hue přesně podle potřeb. Nyní si můžete užívat nového chytrého vypínače!

Zapomeňte na klasický vypínač. Tento lze ovládat jednoduše a snadno! Zdroj: Philips Hue

Chytré vypínače Friends of Hue

S chytrými vypínači z rodiny Friends of Hue mohou uživatelé nadobro zapomenout na složité zapojování, montování a kabeláž. Tato nová generace bezdrátových vypínačů se jednoduše umístí kamkoliv na zvolené místo a je připravena k okamžitému použití – ať už k zapínání a vypínání svítidel, k ovládání jasu nebo nastavování jednotlivých světelných scén a k mnoha dalším možnostem. Vypínače jsou k dispozici v několika designových provedeních různých výrobců, aby tak mohly být funkční a stylovou ozdobou každé domácnosti.

Fotogalerie:

 

VÍCE INFORMACÍ NAJDETE ZDE

 


You must be logged in to post a comment Login