Osvětlení

Osvětlení ve znamení designu

Od   | 

Signify, světový lídr v oblasti osvětlení, ve svých svítidlech značky Philips, která jsou ozdobou každého interiéru, spojuje dlouholetou zkušenost a špičkové technologie s prvotřídním designem. Nechte se okouzlit některými z nich.

Elegantní stropní svítidlo se třemi úrovněmi jasu

Obývací pokoj je srdcem každého domova – místem, kde se schází celá rodina, a kde tráví čas se svými hosty. Osvětlení obývacího pokoje proto musí být flexibilní a musí se snadno přizpůsobit různým aktivitám v průběhu dne. Stropní světlo Philips SceneSwitch LED nabízí tři úrovně jasu, které můžete použít pro jakoukoliv příležitost. Není potřeba stmívač ani žádná další instalace – stačí použít stávající vypínač. Svítidlo je provedeno v mimořádně štíhlém provedení, které je ideální pro nízké stropy. Samozřejmostí je také splnění požadavků EyeComfort, které zaručují pohodlí pro vaše oči.

Zdroj: Philips HUE

Ponořte se do barev

Proměňte svůj domov s více než 16 miliony barev a ihned vytvořte tu správnou atmosféru pro každou příležitost. Jediným stisknutím tlačítka můžete nastavit slavnostní náladu na večírek, proměnit váš obývací pokoj v kino nebo relaxační místnost. Kromě standardních chytrých žárovek využijte také světelné pásy Philips Hue gradient lightstrip, které díky technologii gradientního přechodu a pružnému designu dokážou vytvořit plynulý přechod barev v jakékoliv místnosti. Světelný pás je pružný a můžete ho ohýbat a tvarovat přesně podle prostoru, který máte k dispozici. Na větších plochách ho můžete prodloužit a na menších naopak zkrátit, aby se dobře vešel.

Zdroj: Philips HUE

Elegantní a praktické

Závěsné černé svítidlo Philips Hue white ambiance Fair poskytuje bílé světlo v širokém spektru odstínů, od teplé až po studenou. Protože jsou úplně stmívatelné (od jasného světla až po slabé noční osvětlení), můžete světla vyladit na odstín a jas, který bude ideálně vyhovovat vašim každodenním potřebám. Lampa vytváří unikátní světelný efekt díky tomu, že vyzařuje světlo nejen dolů, ale i směrem nahoru. Světlo můžete ovládat přímo přiloženým vypínačem se stmívačem Hue nebo pomocí aplikace v telefonu. Chcete-li získat všechny funkce inteligentního osvětlení, připojte svítidlo k Hue Bridge.

Vsaďte na efekt

Stropní svítidlo Philips Hue Centris spojuje funkčnost s estetikou. Kombinuje centrální zdroj s bodovými světly, jež lze individuálně naklánět do různých částí místnosti. Centris můžete nastavit do některé z milionu barev nebo kteréhokoli odstínu teplé či studené bílé, případně můžete nastavit pro každý zdroj vlastní individuální odstín. Usnadněte a zpříjemněte si den například s předvolenými světelnými schématy speciálně vytvořenými pro vaše každodenní činnosti: Povzbuzující, Soustředění, Čtení a Relaxační. Chytré osvětlení Philips Hue funguje také s hlasovými asistenty Amazon Alexa či Google Assistant.

Zdroj: Philips HUE

 

VÍCE INFORMACÍ NAJDETE ZDE

 

Fotogalerie:

 

 

 

 


You must be logged in to post a comment Login