Koupelny

Jak na okamžitou a snadnou proměnu koupelny: Zkuste trendy černou

Od   | 

Černá barva je v koupelnách stále oblíbenější. A není divu. Můžete ji kombinovat s téměř jakoukoliv další barvou, a přestože patří nyní k trendy barvám, troufáme si říci, že se v koupelně stane stálicí. Na kterých předmětech ji můžete mít a jak ji sem zakomponovat?

Autorský design série 10° představuje jeden z milníků v sortimentu RAVAK. Zasloužil se o různá mezinárodní ocenění za inovativní řešení. Úspěch byl natolik velký, že se rozrostl na kompletní koupelnový koncept zahrnující sprchové kouty, vany, vaničky, umyvadla, nábytek, baterie i doplňky. Všechny výrobky se vyznačují dlouhou životností

Černé vodovodní baterie 10° Free black

Pokud se vám líbila minimalistická verze umyvadlové baterie designu 10°, pak vás jistě potěší i nová varianta s povrchovou úpravou černý mat. Typická je náklonem o 10° směrem k ruce, což pro konečného uživatele znamená vysoký komfort při používání. Jde o ideální spojení čistých linií, jednoduchých tvarů a příjemné barvy. A protože vždycky dobře vypadá, když zvolíme do jedné koupelny kolekci stejných baterií, není umyvadlová baterie osamocená, ale můžete ji doplnit sprchovými bateriemi jak v podomítkovém, tak i nástěnném provedení a nechybí ani model pro vanu. Samozřejmostí je černá barva.

Matná černá baterie vyzdvihne jemné křivky umyvadla. Zdroj: RAVAK

Černá je dobrou volbou. Obzvlášť v koupelně

Aby černá baterie nepůsobila osamoceně, doporučujeme ji kombinovat s dalšími stejně barevnými prvky – například s černým rámem u sprchového koutu, pláštěm vany, ale i dekoracemi. Samozřejmě také s doplňky jako jsou háčky pro zavěšení ručníků, misky pro odložení zubních kartáčků, mýdel či gelů. 

Proč si vybírat z černých koupelnových doplňků 10° black?

Černá barva je dokonalá

I v koupelně je nutné zaměřit se na detaily. A mezi ty patří jak vodovodní baterie, tak i doplňky. Pokud chcete, aby vaše koupelna působila uceleným a příjemným dojmem, je nutné myslet i na největší drobnost, jako je třeba držák na ručníky. Koupelnové doplňky v černé barvě působí luxusně a celou vaši koupelnu příjemně oživí.

Dopřejte si kontrast

Kontrasty fungují – vždy a všude. Tak proč ne v koupelně? Kontrast černého matného povrchu s mléčným sklem udělá koupelnu moderní a nadčasovou.

Kvalitní provedení

Koupelnové doplňky 10° black jsou vyráběny z odolných materiálů, které se navíc snadno udržují. I proto vám bude garantována tříletá záruka, ale i možnost dokoupení skleněných dílů v případě, že se něco rozbije.

Jednoduchost především

Čistý a jednoduchý design nikdy nic nezkazí – je nadčasový a radost vám bude dělat i po letech. Série 10° nabízí celou řadu koupelnových doplňků, které navzájem jednoduše sladíte.

V černém provedení mohou být i baterie do sprchového koutu. Zdroj: RAVAK

POLIČKY SLIM

RAVAK nabízí kompletní řešení koupelen do posledního detailu – proto v nabídce najdete také odkládací plochy v podobě poliček Slim. Ty jsou k dostání ve dvou kombinacích povrchové úpravy (černá/chrom a satin/chrom). Poličky mají tvar trojúhelníku nebo obdélníku.

Vy tak můžete být kreativní a vytvořit si na stěnách vlastní kompozice. Budete chtít dvě poličky pod sebou? Nebo pět různě po prostoru? Je to jen na vás. Výhodou poliček je jejich perforace, takže nezadržují vodu. Vaše vybavení vám tak „nesebere“ voda. Na spodní straně najdete malé háčky, na které můžete zavěsit různé předměty – například kulmu, fén a podobně. Díky perforaci můžete poličky používat také jako odkládací prostor ve sprchovém koutě. A co víc, na tyto poličky je 5 letá záruka.

Tmavá polička Slim (5 let záruka!) podtrhne elegantní matný černý odstín.  Zdroj: RAVAK

Fotogalerie:

 

VÍCE INFORMACÍ NAJDETE ZDE

 

 

Na co si dát pozor při výběru sprchového koutu?

 

 


You must be logged in to post a comment Login