Koupelny

Odložte si prosím!

Od   | 

Koupelnová značka RAVAK zaměřující se na komplexní řešení koupelen přichází s dalším důležitým detailem. K sprchám, vanám nebo i umyvadlům začíná nabízet nové odkládací plochy v podobě nástěnných poliček ve vlastním designu.

Poličky nazvané Slim a nabízené ve dvou kombinacích povrchové úpravy (černá/chrom a satin/chrom) mají tvar trojúhelníku nebo obdélníku. Vybízejí tak i k vytváření vlastních kompozic na zdi po více kusech. Jejich jemně perforovaná plocha dostatečné velikosti (hloubka 10 cm x šířka 29 cm, v případě trojúhelníku 20 cm) nezadržuje vodu a udrží potřebné koupelnové vybavení na svém místě.

Použité materiály, jako je eloxovaný hliník, pochromovaná mosaz a odolná barva, garantují dlouhodobou trvanlivost, proto na ně výrobce poskytuje prodlouženou záruku 5 let. Skryté háčky na spodní hraně poliček umožňují zavěšení drobných, ale i těžších předmětů, jako může být například holící strojek či stěrka na sklo. Upevnění na zeď pomocí dvou šroubů nekazí design, ale zajišťuje vysokou nosnost.

Poličky Slim představují trvanlivou hodnotu pro každou koupelnu. Zdroj: Ravak

 

Kompletní sortiment poliček najdete ZDE

 

Fotogalerie:

 

 

 


You must be logged in to post a comment Login