Inspirace

Od virtuální reality k reálnému interiéru

Od   | 

Návrh koupelny vyžaduje pečlivou přípravu. Hledáme různé funkční systémy, porovnáváme produkty. Chceme si být jisti, že zvolená řešení budou vyhovovat našemu vkusu. Je možné „vidět“ všechno a dozvědět se o správnosti rozhodnutí učiněných předtím, než začnete stavět? Nyní je to možné – potřebujete jen telefon a inovativní aplikaci KLUDI VR360, která vás zavede do virtuálního světa koupelen KLUDI.

Jak to funguje? Chcete-li se pohybovat uvnitř jedné z dvanácti virtuálních koupelen KLUDI, stačí navštívit službu Google Play nebo App Store a nainstalovat zdarma software do telefonu s vestavěnou funkcí gyroskopu. Stojí za to používat 3D brýle, které zaručují opravdový zážitek s používáním aplikace. Dalším krokem je výběr konkrétní produktové řady KLUDI – každá z nich je vidět v koupelnách v různých stylech. Taková perspektiva prezentace umožňuje posoudit vizuální hodnoty baterií a nejdůležitější je zjistit, ve kterém prostředí se cítíte nejlépe.

KLUDI VR360 je zdrojem nápadů a inspirace. Uspořádání vytvořená pro potřeby programu byla vyvinuta na základě nejnovějších trendů v interiérovém designu. Milovníci různých stylů během virtuálních procházek v interiérech naleznou hotová řešení, která si mohou přenést do vlastní koupelny. Příznivce minimalismu budou inspirovat jednoduché formy, fanoušci dekorativních detailů ocení zajímavé textury dřeva a mozaiky, měkké puristické tvary naleznou uznání v očích těch, kteří hledají sofistikovaný design.

Stále nevíte, které řešení si máte vybrat pro vaši koupelnu? Využijte moderního nástroje KLUDI VR360 – zařizování interiéru nikdy nebylo tak snadné! Aplikaci ocení návrháři, zaměstnanci salonů s koupelnovými potřebami, lidé, kteří se připravují na rekonstrukci. Jedná se o jedno z mála řešení na trhu, které usnadňuje rozhodování o návrhu interiéru.


You must be logged in to post a comment Login