Inspirace

Nový rok s novým nábytkem a penězi zpět

Od   | 

Silvestr máme úspěšně za sebou a pomalu realizujeme nebo porušujeme svá novoroční předsevzetí. Každý z nás chce úderem prvního ledna začít tak trochu „nanovo“. Někdo zatouží třeba po novém zařízení domova. Jiný si dal předsevzetí v novém roce ušetřit. S Hamty.cz zvládnete obojí.

Možná chcete jen doplnit stávající zařízení domu či bytu. Nebo jste právě vstoupili do zcela prázdného interiéru, který teprve čeká na sedačku, stůl, židle, kuchyňskou linku a spoustu dalších doplňků – od nádobí přes všechny druhy osvětlení až po plakáty či přehoz přes postel. Ať už je vaše chystaná investice jen drobná, nebo se vyšplhá poněkud výše, můžete vždy získat zajímavou sumu za váš nákup zpět.

Cashbackový portál Hamty.cz je jedním z míst, kde je tento praktický „zázrak“ možný. Jak cashback funguje? Je to jednoduché a pro koncového zákazníka i velice výhodné. Portály spolupracují s různě zaměřenými e-shopy, které jim vyplácí provize za nově získané zákazníky. Sumy, které putují zpět do peněženek zákazníků, kteří nakoupili na partnerském e-shopu, se pohybují v řádech stovek až tisíců.

Pokud se tedy chystáte na renovaci stávajícího nebo zařizování nového obydlí, je ta pravá chvíle tuto službu vyzkoušet. Nejštědřejší cashback Hamty.cz nabízí široký výběr téměř osmdesáti e-shopů, které jsou tím pravým pro dům i zahradu. Vrácená částka může činit až 15 % z útraty. Je pouze na vás, zda budete nakupovat na stránkách Sconto či Asko nábytek. Možná jste fanoušky zboží, které nabízí Bonami či Dormeo. Třeba chcete novou koupelnu ze Siko nebo zařízení kuchyně z obchodu Kulina. Nabídka pokryje všechny vaše touhy a potřeby.

Stačí se zdarma zaregistrovat, vybrat obchod, nakoupit a pak už jen očekávat, že na vaše konto bude připsána částka, která se vám bude jistě hodit při dalších nákupech.

Zařiďte si registraci a pusťte se do zařizování bytu či domu s Hamty.cz.


You must be logged in to post a comment Login