Inspirace

Novinka KRUPS Evidence Plus

Od   | 

 Řada kávovarů KRUPS Evidence Plus byla stvořena k tomu, abyste se zamilovali. Z kávových zrn získává to nejlepší a maximální rychlostí přenáší jejich chuť, vůni i každou nuanci aroma do vašeho šálku. V nejvyšší kvalitě, a přitom v pohodlném komfortu vašeho domova. Vaši kuchyň krásně doplní designový a elegantní KRUPS Evidence Plus Titan.

Našlehané mléko z kávovaru Krups Evidence je hebké

Nechte se hýčkat od automatického baristy v pohodlí vašeho domova

Kávovar umí připravit i dvě kávy současně

Široká nabídka nápojů pro každý den

Plně automatické kávovary KRUPS Evidence plus jsou skvělým pomocníkem při přípravě až 19 druhů lahodných kávových nápojů. Od espressa, lunga, dvojitého lunga, ristretta, doppia, americana přes cappuccino, latté macchiato, dvojité latté macchiato, mléčnou pěnu, espresso macchiato, flat white až po oblíbené nápoje jako café latté a dvojité café latté. Samozřejmostí je i možnost připravit různé druhy čajů s volitelným nastavením teploty. Široká nabídka receptů je zárukou, že v každé denní i noční době si mezi nimi najdete právě ten, který vám zaručí největší požitek.

Výjimečný design kávovaru podtrhnou různá barevná provedení

Intenzivnější požitek díky expertním funkcím

Inteligentní systém přístrojů nabízí dvě expertní funkce: první z nich je extra shot, která zdvojnásobí intenzitu kávového nápoje, pomocí druhé funkce „tmavá“ si můžete zvolit, zda chcete kávu s ještě robustnější chutí a tmavší barvou. Evidence bravurně zvládne i přípravu dvou káv současně, a to s mlékem či bez něj, to vše jediným dotykem, což ocení domácnosti, ve kterých se sejde více milovníků kvalitní kávy.

Na hlavním panelu jsou tlačítka pro přípravu nejčastěji připravovaných káv. Ovládání kávovaru je snadné a intuitivní.

Káva jako od baristy

Kávovary řady Evidence Plus jsou vybaveny unikátní technologií Quattro Force. Tato technologie je zaměřena na čtyři hlavní aspekty, které jsou pro přípravu opravdu dobré kávy obzvláště důležité. První součástí je extrémně odolný Activespeed mlýnek, který šetří čas při každém mletí. Spařovací jednotka Thermoblock se zase stará o správnou teplotu. Jedinečný hydraulický pěchovací systém Ultraflat Tamping umí stlačit kávu silou 30 kg/cm2, díky kvalitnější extrakci je tak požitek z plné chuti a aroma kávy mnohem intenzivnější. Funkce AutoClean snižuje aktivní údržbu na minimum, protože po každé přípravě nápoje vyčistí vnitřní části varné jednotky. To nejen zvyšuje životnost kávovaru, ale také zaručuje bezchybnou chuť nápoje. „Evidence Plus využívá kovovou varnou jednotku a nerezovou ocel pro varnou komoru – ne plastovou, jak to dělá mnoho konkurentů. Zajišťuje také, aby byla káva udržována na konstantní teplotě od prvního šálku,“ doplňuje další výhody Kateřina Holíková, produktová manažerka značky KRUPS.

Používat můžete nejen malé šálky a hrnečky, ale i vysoké sklenice, jelikož flexibilní kávová výpusť se snadno přizpůsobí výšce, kterou potřebujete

Výjimečný design

Elegantní vzhled přístrojů vkusně doladí každý kuchyňský interiér. S rozměry 36 cm x 37 cm x 24 cm zapadne do všech typů prostor, přesto si přístroj zachovává komfortně velké objemy nádoby na vodu (2,3 litru) a zásobníku na kávová zrna, kterých pojme 260 g. Na své si přijdou i ti, kteří dávají přednost velkým nápojům – flexibilní kávová výpusť s nastavením až 15,8 cm jim naplní i opravdu velké sklenice.

 

Intuitivní ovládání pomocí OLED displeje

Značka KRUPS jako jediná na trhu vybavila kávovary unikátním, intuitivním dotykovým panelem OLED s příčkou 21 cm, který je svou jednoduchou ovladatelností vstřícný ke každému uživateli. Pro snadnou orientaci jsou ikony vyobrazeny barevně a je zde přímý přístup k 6 předvoleným nejvíce využívaným nápojům – espresso, espresso long, cappuccino, café latté, latté macchiato, čaj.

 

 Doporučená cena kávovaru KRUPS Evidence Plus Titan EA894 je 26 990 korun českých a v prodeji bude od druhé poloviny listopadu.

 

VÍCE TAKÉ ZDE

 

 


Komentáře

You must be logged in to post a comment Login