Koupelny

Nové baterie značky Hansgrohe: Čistý design, čistý pocit

Od   | 

Jemně plynoucí jako malý potůček, mohutně se valící jako vodopád nebo hladce klidný jako jezero: vodní živel je proměnlivější a čistší než kterýkoli jiný. Nová řada baterií Tecturis od společnosti Hansgrohe navazuje na tuto čistou estetickou a funkční krásu vody a oživuje ji novým způsobem. Baterie značky Hansgrohe Tecturis tak vytváří místo pro očistu jako místo, kde se v každém detailu harmonicky prolínají komfort, funkčnost, udržitelnost a architektonické principy. Ve dvou designových stylech oslavuje Hansgrohe Tecturis každodenní rutinu mytí a díky technologiím EcoSmart+ a CoolStart zajišťuje nižší spotřebu vody a energie při zachování stejného zážitku z vody.

Maximálně čtyři litry za minutu: tak malou spotřebu má Tecturis díky Technologii EcoSmart+.
Zdroj: Hansgrohe

Dokonalá kombinace designu a funkčnosti

Kromě elegantního designu zaujme Tecturis i maximálním pohodlím. To proto, že Tecturis od Hansgrohe je vybaven boční kartuší, která je harmonicky integrována do designu obou řad. Jednoduché boční ovládání jemné rukojeti zajišťuje menší rozstřikování vody na povrch armatury. Tím se snižuje množství nutného čištění. Plochý integrovaný regulátor rozstřiku navíc omezuje tvorbu vodního kamene. Zůstává tak více času na příjemnější věci v životě.

 

 

Abyste mohli vyjádřit svůj vlastní styl i v koupelně, je řada baterií k dispozici ve dvou designových variantách. Díky jemným křivkám a liniím se baterie Tecturis S harmonicky začlení do různých koupelnových prostředí a zajistí klid a relaxaci. Tecturis E svým moderním, krychlovým designem zdůrazňuje redukovaný, přímočarý styl. Aby se obě řady baterií plně přizpůsobily individuálnímu vkusu a atmosféře příslušné koupelny, jsou k dispozici ve čtyřech povrchových úpravách FinishPlus chrom, matná černá, matná bílá a kartáčovaný bronz.

Hansgrohe Tecturis nabízí širokou škálu výrobků pro umyvadla, vany, sprchy a bidety.
Zdroj: Hansgrohe

Moderní design se začleňuje do prostředí

Tecturis je vybaven pokrokovou technologií Hansgrohe EcoSmart+, která snižuje spotřebu vody na maximálně 4 litry za minutu, což znamená další 20% snížení průtoku v porovnání s ostatními výrobky EcoSmart, a to při zachování stejné úrovně komfortu. Díky integrované technologii CoolStart teče teplá voda pouze tehdy, když je skutečně potřeba. Vzhledem k tomu, že rukojeť Tecturis vede paralelně s tělesem základny, je použití funkce CoolStart ještě intuitivnější: horká voda teče pouze tehdy, když se páka aktivně pohybuje směrem dolů. Tímto způsobem lze během okamžiku ušetřit energii na přípravu teplé vody. Nezbytná výbava pro úsporu v koupelně.

Maximálně čtyři litry za minutu: tak malou spotřebu má Tecturis díky Technologii EcoSmart+.
Zdroj: Hansgrohe

Fotogalerie:

 

 

 

 


You must be logged in to post a comment Login