Technika v domácnosti

Nová řada chladniček Fresco: Čerstvý vánek v chlazení

Od   | 

Značka Candy uvádí novou řadu volně stojících a vestavných chladniček Fresco. Jejich vnitřní XXL prostor i ve standardní velikosti staví na flexibilitě s až 100 různými možnostmi uspořádání, aby vyhovovaly všem životním stylům. Díky technologii Total No Frost Circle+ s rovnoměrným prouděním vzduchu umožňují ukládat potraviny, kdekoli chcete, a přitom zachovat jejich čerstvost. Navíc jsou vybaveny připojením k Wi-Fi.

TOTAL NO FROST CIRCLE+ – ZABRAŇTE TVORBĚ NÁMRAZY A SNIŽTE MNOŽENÍ PLÍSNÍ A BAKTERIÍ AŽ O 94 %*

Uchovávejte potraviny čerstvé o 40 %* déle a vyhněte se jejich plýtvání, ať je skladujete kdekoli. Díky technologii Total No Frost Circle + je zaručeno rovnoměrné proudění vzduchu, a tedy i homogenní teplota a vlhkost na každé polici a v každém rohu vaší chladničky. Technologie také zabraňuje tvorbě námrazy a ledu uvnitř mrazničky a snižuje množení plísní a bakterií až o 94 %**. Tomu pomáhá také speciální úprava proti plísním na těsnění chladničky i mrazničky.

Technologie také zabraňuje tvorbě námrazy a ledu uvnitř mrazničky. Zdroj: Candy

APLIKACE hOn – ZKONTROLUJTE ZÁSOBY JÍDLA A NÁPOJŮ PROSTŘEDNICTVÍM APLIKACE

Díky aplikaci hOn můžete svou lednici spravovat přímo ze svého chytrého telefonu. Ovládejte teplotu a režimy vaší chladničky, ať jste kdekoli. Navíc v případě potřeby, jako je vyšší venkovní teplota nebo velké množství skladovaných potravin, můžete aktivovat funkce Super Cool nebo Super Freeze, abyste zajistili, že všechny vaše potraviny budou dokonale uchovány. Funkce Invertory Assistant vás upozorní na data lhůty spotřeby. Zabráníte tak plýtvání potravinami a optimalizujete své výdaje. Smart Food Locator poradí, kam a jak nejlépe uložit potraviny. Máte chuť na chlazený drink nebo limonádu? Vyberte si svůj oblíbený nápoj, potvrďte jej v aplikaci spolu s typem balení, objemem a počáteční teplotou. Funkce Smart Drink Assistant navrhne, jak dlouho trvá, než se drink vychladí, a dostanete upozornění prostřednictvím chytrého telefonu, jakmile dosáhne správné teploty.

Funkce Invertory Assistant vás upozorní na data lhůty spotřeby. Zdroj: Candy

VYUŽIJTE XXL PROSTOR A AŽ 100 MOŽNOSTÍ JEHO USPOŘÁDÁNÍ

Chladničky Fresco disponují větším vnitřním prostorem i při zachování standardního rozměru, navíc variabilní police a přihrádky umožňují až 100 variant uspořádání a nabízejí tak nevídanou flexibilitu. Unikátní je vestavná chladnička v šířce 70 cm. Při výšce 193 cm nabídne až o 50 % větší úložnou kapacitu.*** Police z bezpečnostního skla jsou extrémně bezpečné a odolné pro skladování všech vložených potravin. Jejich zaoblený a elegantní design také usnadňuje čištění, aniž by se do štěrbin usazovaly nečistoty.

Police z bezpečnostního skla jsou extrémně bezpečné a odolné pro skladování všech vložených potravin. Zdroj: Candy

PRAKTICKÁ ZÁSUVKA COOL BOX NA OVOCE A ZELENINU

Zásuvka Cool Box umožňuje optimální skladování ovoce a zeleniny díky mechanické regulaci vlhkosti a zajistí, že zůstanou déle čerstvé a svěží.

Police z bezpečnostního skla jsou extrémně bezpečné a odolné pro skladování všech vložených potravin. Zdroj: Candy

EXTERNÍ DISPLEJ A LED OSVĚTLENÍ

Upravte teplotu prostoru chladničky a mrazničky pomocí jediného termostatu. Intuitivní externí displej umožňuje nezávisle nastavit teplotu chladničky (od 2° do 8°) a mrazáku (od -16° do -24°). LED osvětlení ušetří 90 % energie, má 50krát lepší viditelnost a 30krát delší životnost v porovnání s tradičním osvětlením. Chladné světlo z LED svítidla je zcela bez oteplujícího účinku, a navíc zachovává organoleptické vlastnosti potravin.

MOŽNOST OTOČENÍ OTEVÍRÁNÍ DVEŘÍ

Díky otočným dvířkám můžete svou ledničku umístit do každé kuchyně. Rychlá instalace umožňuje umístění dveřních pantů na levou i pravou stranu spotřebiče.

Volně stojící modely Candy Fresco, které jsou k dispozici v perleťově bílé, kovově stříbrné, nerezu a černé barvě, přinášejí italský styl a dodávají vaší kuchyni minimalistickou a moderní atmosféru.

Naše tipy:

Volně stojící chladnička Fresco CCE4T618EB – připojení k Wi-Fi a ovládání přes aplikaci hOn, beznámrazová technologie Total No Frost Circle+, Cool Box – zásuvka na zeleninu s regulací vlhkosti, funkce Rychle chlazení a Rychlé mrazení, antibakteriální ošetření těsnění dvířek, interní dotykový displej, LED osvětlení na stropě chladničky, 3+1 skleněné police, 5 přihrádek ve dveřích s libovolným umístěním, 3 zásuvky v mrazáku, energetická třída E, celkový čistý objem 341 l (222/119 l), rozměr 185 x 59,5 x 65,8 cm (v x š x h), doporučená cena 11 490 Kč.

Volně stojící chladnička Fresco CCE4T618EB
Zdroj: Candy

Volně stojící chladnička Fresco CCE7T618EX – připojení k Wi-Fi a ovládání přes aplikaci hOn, beznámrazová technologie Total No Frost Circle+, Cool Box – zásuvka na zeleninu s regulací vlhkosti, zásuvka na maso a sýry, funkce Rychle chlazení a Rychlé mrazení, antibakteriální ošetření těsnění dvířek, externí dotykový displej, LED osvětlení na stropě chladničky, 2+1 skleněné police, 5 přihrádek ve dveřích s libovolným umístěním, 3 zásuvky v mrazáku, energetická třída E, celkový čistý objem 341 l (222/119 l), rozměr 185 x 59,5 x 65,8 cm (v x š x h), doporučená cena 12 990 Kč.

Vestavná chladnička Fresco CBT5518EW – připojení k Wi-Fi a ovládání přes aplikaci hOn, beznámrazová technologie Total No Frost Circle+, 2 x Crisper zásuvka na ovoce a zeleninu s regulací vlhkosti, funkce Rychle chlazení a Rychlé mrazení, antibakteriální ošetření těsnění dvířek, LED osvětlení na stropě chladničky, 2+1 skleněné police, 5 přihrádek ve dveřích s libovolným umístěním, 2 zásuvky a 1 mrazící přihrádka v mrazáku, energetická třída E, celkový čistý objem 248 l (186/62 l), rozměr 177,2 x 54 x 54,5 cm (v x š x h), doporučená cena 15 990 Kč.

Vestavná chladnička Fresco CBT5518EW Zdroj: Candy

* Výsledky testů vydané nezávislou externí technickou laboratoří porovnávající model skupiny Haier CFE735CSJ s technologií Total No Frost Circle+ s modelem skupiny Haier CVBN6184WBF/S1 s klasickou technologií No Frost s přímým prouděním chladného vzduchu.
** Výsledky testů vydané nezávislou externí technickou laboratoří porovnávající chladničku Haier Group CFE735CSJ s technologií Total No Frost s lednicí skupiny Haier CCBS6182 WH/2 s technologií statického chlazení.
*** v porovnání se standardní vestavnou kombinovanou chladničkou výšky 177 cm a šířky 55 cm.

 

Fotogalerie:

 


You must be logged in to post a comment Login