Koupelny

Nová kompletní koupelnová série D-Neo od Duravit: Promyšlený design i atraktivní cena

Od   | 

D-Neo přichází v nejlepší kvalitě a s perfektně promyšleným designem a navíc s atraktivní zaváděcí cenou. V doživotní záruce, kterou Duravit poskytuje ve vybraných státech na všechnu keramiku z této série, ze zrcadlí mimořádná kvalita celé koupelnové série.

Nová koupelnoví kolekce D-Neo vystihuje trendy a je perfektní společník pro každý den. Zdroj: Duravit

D-Neo vystihuje trendy a je perfektní společník pro každý den, každý životní styl a všechny aspekty života. Se svojí první koupelnovou sérií, dokazuje belgický designér Bertrand Lejolyvou jeho výjimečný vkus pro interiérovou architekturu. Komponenty se bez podřizování včlení do každé místnosti. Jasné tvarování vytváří svobodu a dává k dispozici designové prvky pro rozvoj indviduálního stylu, který odráží víc než jen funkcionalitu. Rozmanitost D-Neo se prezentuje klasickými, nábytkovými a vestavnými umyvadly a umývátky s umyvadlovými mísami. Výrazná obvodová hrana umyvadel vytváří vysokou rozpoznávací hodnotu. Asymetrická řešení kombinovaná s vhodnými skříňkami pod umyvadlo, upoutávají pozornost praktickou odkládací plochou. Umyvadlové mísy jsou dostupné v oválné nebo kulaté variantě a podtrhují tím kreativní rozmanitost D-Neo.

Kolekci navrhl belgický designér Bertrand Lejolyvou. Zdroj: Duravit

Všechna WC jsou vybavena Duravit Rimless® technologií, volitelně také dostupné s antibakterilní keramickou glazurou HygieneGlaze a s pouhými 4,5 litry vody dosahují perfektních splachovacích výsledků. K tomu jsou také odpovídající bidety ze série D-Neo. Další zlatý hřeb v tomto cenovém segmentu je volně stojící vana z DuraSolid® materiálu v sametové optice a haptice, jejíž tvar koresponduje s oválnou mísou. S délkou pouhých 1600 dokonale doplní i malé koupelny.

Mimoto série nabízí vestavné vany ze sanitárního akrylátu dostupné se sklonem pro záda na jedné straně v pěti různých velikostech od 1500×750 do 1800×800 mm. Verze 1800×800 může být objednána i se sklonem pro záda na obou stranách. Pro zvláštní požitek lze vestavné vany vybavit vířívým systémem. Šest plochých, na bočních stranách umístěných, trysek voda-vzduch vytváří blahodárnou masážSe šířkami od 410 do 1400 mm a četnými možnostmi designu nabízí D-Neo vhodný nábytek pro každou koupelnu. Tři nové dekory s dřevěným dekorem zaokrouhlují celkový počet barevných povrchů na 13. V kombinací s ergonomicky tvarovanou úchytkou v diamantově černé barvě, která kopíruje zaoblení krycích desek a umyvadel, vzniká celkový soudržný obraz. Odpovídající kulatá zrcadla ze série „Svítidla + zrcadla“ nabízí díky nepřímému světlu příjemné osvětlení. Jako pravoúhlá varianta přichází zrcadla a zrcadlové skříňky s LED světelným polem v horní části a garantují tím optimální osvětlení mycícho prostoru.

Klidně a expresivně – také amatury přesvědčují svými rovnými-geometrickými formami. Charakteristicky úzká, vertikálně posazená rukojeť se táhne celou linií. Poprvé jsou také umyvadlové baterie vybaveny funkcí FreshStart. V poloze uprostřed teče pouze studená voda. Až když uživatel vědomě otočí rukojeť doleva, přimíchá se horká voda. Vyjma keramiky, lze každou koupelnu individuálně navrhnout pomocí vysoce kvalitního nábytku, široké škály van a vhodných armatur D-Neo a to vše v nejlepší kvalitě a za atraktivní cenu.

 

Fotogalerie:

 

VÍCE INFORMACÍ NA DURAVIT.CZ

 

 

 


You must be logged in to post a comment Login