Architektura a design

Nepřehlédnutelná elegance výrazného Granitu

Od   | 

Originální a jedinečné povrchy se staly nepostradatelnou součástí téměř každého designového residenčního či kancelářského projektu. Velké oblíbenosti se těší dominantní povrch s názvem Granite, který okamžitě upoutá vaši pozornost. 

Povrch s názvem Granite okamžitě upoutá vaši pozornost. Zdroj: Němec, Foto: Kateřina Němcová, Petr Nuc

Pokud toužíte po dramatickém prvním dojmu v interiéru, ze kterého nemůžete odtrhnout zrak, pak je pro Vás stěrka GRANITE to pravé. Dodá prostoru nečekané kouzlo, moment překvapení, třešničku na dortu.

Stěrka Granite je velmi výrazná. Zdroj: Němec, Foto: Kateřina Němcová, Petr Nuc

Je to hlazená stěrková omítka s výraznou plastickou strukturou. Na výběr je široká škála odstínů, například ve světlých neutrálních tónech, které vytvoří vzhled přírodního kamene.

Velmi žádané jsou pak také tmavší metalické odstíny, které je možné probarvit působivými efekty, a tím zvýraznit kresbu.   

Hlazená stěrková omítka má výraznou plastickou strukturu a širokou škálu odstínů. Zdroj: Němec, Foto: Kateřina Němcová, Petr Nuc

GRANITE se také hodí do minimalistických interiérů jako vyvážení jisté strohosti a dodání opulentnosti čistým geometrickým designům. Vhodně se kombinuje s Betonepoxem® nebo Imitací betonu®, což jsou stěrky, které navozují dojem chladného nadčasového betonu. Šité na míru dynamickým, moderním a nadčasovým interiérům či exteriérům. Na trh je před lety uvedla společnost NĚMEC s.r.o., která oba materiály v průběhu posledních let doladila tak, že jsou na trhu nepřekonatelné jak díky své eleganci, tak díky odolnosti a životnosti.

GRANITE se vhodně se kombinuje s Betonepoxem® nebo Imitací betonu®, což jsou stěrky, které navozují dojem chladného nadčasového betonu. Zdroj: Němec, Foto: Kateřina Němcová, Petr Nuc

GRANITE se také hodí do minimalistických interiérů, jako vyvážení jisté strohosti a dodání opulentnosti čistým geometrickým tvarům. Zdroj: Němec, Foto: Kateřina Němcová, Petr Nuc

Stěrky se skvěle se uplatní i v namáhaných prostorech jako jsou kuchyně, koupelny či dokonce bazény.

Oblíbené jsou také v předsíních, chodbách, v obývacích místnostech a na fasádách v exteriéru. Anebo také u krbu, což se může v blížící se zimě více než hodit.

GRANITE je vhodná i na povrchy krbů. Zdroj: Němec, Foto: Kateřina Němcová, Petr Nuc

GRANIT se skvěle se uplatní v namáhaných prostorech jako jsou kuchyně, koupelny či dokonce bazény. Oblíbené jsou také v předsíních, chodbách, ale i a na fasádách v exteriéru. Zdroj: Němec, Foto: Kateřina Němcová, Petr Nuc

Více informací o všech stěrkách najdete ZDE

 

 


You must be logged in to post a comment Login