Inspirace

Nepřehlédnutelná elegance výrazného granitu

Od   | 

Originální a jedinečné povrchy se staly nepostradatelnou součástí téměř každého designového residenčního či kancelářského projektu. Velké oblíbenosti se těší dominantní povrch s názvem GRANITE, který okamžitě upoutá vaši pozornost.

Zdroj: Němec

Pokud toužíte po dramatickém prvním dojmu v interiéru, ze kterého nemůžete odtrhnout zrak, pak je pro vás stěrka Granite to pravé. Dodá prostoru nečekané kouzlo, moment překvapení i třešničku na dortu. Granite spojuje krásu s praktičností a trvanlivostí a hodí se na všechny typy designových projektů. U této hlazené stěrkové omítky s výraznou plastickou strukturou je na výběr z široké škály barevných odstínů. Vybírat můžete od klasických šedých a černých odstínů až po teplé tóny hnědé, krémové a růžové.

Tmavší a metalické odstíny je také možné probarvit, zvýraznit tím kresbu, a vytvořit tak působivý efekt. Světlé a neutrální tóny vám pak vytvoří vzhled přírodního kamene. Stěrka Granite je velice žádaná a hodí se jak do obývací místnosti, tak i do ložnice, chodby, ale také na krby, což se může v blížící se zimě více než hodit. Použít se dá dokonce i na fasádu!

Zdroj: Němec

Granite nachází své místo jak v tradičních či rustikálních interiérech, tak i v minimalistických, jako vyvážení jisté strohosti a dodání opulentnosti čistým geometrickým designům. Vhodně se kombinuje s betonovými stěrkami Betonepox® či Imitace betonu®. Tyto stěrky jsme na trh uvedli již před lety a oba materiály jsme v průběhu posledních let doladili tak, že jsou na trhu nepřekonatelné jak díky své eleganci, tak díky odolnosti a životnosti. Například stěrka Betonepox® se skvěle uplatní v namáhaných prostorech jako jsou kuchyně, koupelny či dokonce bazény. Spolu s Imitací betonu® jsou oblíbené také v předsíních, na chodbách a v obývacích místnostech.

Nebojte se zkusit ověřené, zcela funkční a k tomu originální povrchy! Domluvte si schůzku a navštivte nás v jednom ze showroomů (v Praze, nebo v Brně), kde se o vás prvotřídně postaráme, pomůžeme vám s výběrem a navíc vám nabídneme výbornou kávu.

Těší se na vás tým Němec s.r.o.!

Zdroj: Němec

Fotogalerie:

 

 

 

 


You must be logged in to post a comment Login