Kuchyně

Neperlivou, jemně perlivou nebo perlivou vodu? GROHE Blue Home poskytne kteroukoliv. A hned!

Od   | 

GROHE Blue Home je kuchyňský systém, který ihned poskytne jemně perlivou, perlivou nebo neperlivou vodu, která je nejen filtrována, ale zároveň je také vychlazená na příjemnou, osvěžující teplotu. 

Snadná instalace a úspora prostoru

Startovací sada systémů GROHE Blue Home obsahuje vodovodní baterii a chladič vybavený výkonným filtrem a CO2 karbonizační lahví. Celý systém je mimořádně kompaktní a určený i do té nejmenší kuchyňské linky, stačí když skříňka má šířku pouhých 40 centimetrů. Filtr zajistí optimální kvalitu vody a CO2 karbonizační láhev zase osvěžující požitek z perlivé vody. Obě tyto části se dají velmi snadno vyměnit.

Pro zařízení postačí jen 40 cm široká skříňka

Model Duo znamená, že je možné ovládát zároveň pákou bežnou vodu z vodovodu a na druhé straně je ovládání filtrované, perlivé a jemně perlivé. Model Mono je pouze ovládání filtrované, perlivé a jemně perlivé.

Varianty pro každého

V nabídce firmy Grohe najdeme několik variant. U modelu Duo spustíme pomocí páky běžnou kohoutkovou vodu, případně můžeme ovládáním na baterii pustit filtrovanou, jemně perlivou nebo neperlivou vodu. Baterie má vytahovací výpusť, která zajišťuje dokonalou flexibilitu při vaření a omývání. V nabídce se nachází také model Mono, což je doplněk k dřezové baterii a slouží výhradně k dávkování filtrované, jemně perlivé nebo neperlivé vody.

Díky aplikaci GROHE Ondus budete vždy včas upozorněni na aktuální stav uhlíkového filtru nebo karbonizační láhve. Aplikace sama navrhne objednání náhradních náplní z internetového obchodu GROHE. Stačí pár kliknutí a balíček bude na cestě k vašim dveřím. 

Ovládání baterie je velmi jednoduché a intuitivní

Různé barvy pro různé kuchyně

Systém GROHE Blue Home představuje malou revoluci ve vnímání kuchyně. Ušetřete čas a nezdržujte se nakupováním balené vody a vyhazováním jednorázových plastových lahví. Štíhlá dřezová baterie se pyšní intuitivním ovládáním a je dostupná ve dvou povrchových úpravách – chromované a SuperSteel. Tři varianty výpusti se zaručeně stanou přirozenou součástí každé kuchyně. Úplnou novinkou v povrchových úpravách baterií systémů GROHE Blue je výjimečná barevná škála provedení z kolekce GROHE Colors. Prostřednictvím barev, jako je Hard Graphite nebo Warm Sunset v zářivém lesklém či moderním kartáčovaném provedení, zvýrazníte jedinečnost a nadčasový vzhled kuchyně. GROHE Blue Home je soulad všestranných, profesionálních funkcí s každodenním životem. 

Fotogalerie:

 

VÍCE SE DOZVÍTE TAKÉ ZDE

 


You must be logged in to post a comment Login