Architektura a design

Nechte se rozmazlovat s vířivkami od Jacuzzi

Od   | 

Vany se postupně staly cenově dostupnější a už dávno nejsou jen doménou léčebných a rehabilitačních zařízení. Proto se zabydlily i v našich domovech. Už to není jen o samotné koupeli, rehabilitaci, léčbě, ale blahodárném účinku působení perličkové koupele, směřování vodního proudu, je to i uvolnění, odpočinek a relaxace.

Jacuzzi® Série J-200™

Vířivky do exteriéru Jacuzzi® J-200 ™, kterou vám nyní nabízíme za výhodnou cenu, představují nejkompletnější a nejuniverzálnější syntézu pohody v sérii minibazénů.

Jedná se o vířivky vyznačující se čistým designem a zaručenou kvalitou. Ve standardu se nabízejí se sedátky pro 3 – 7 osob, osvětlením, vodopádem, opěrkou hlavy, ovládacím LED panelem, purifikačním systémem ClearRay ™ UV a termokrytem.

Samozřejmostí je osvětlení pro noční relax. Zdroj: Koupelny Ptáček

Jacuzzi® Série J-300 ™

Zásadní renovace spočívá v modernějším a funkčnějším designu. Nové trysky u všech modelů, zvyšují a zlepšují výkon hydromasáže. Sedátka vířivek díky poloze a síle trysek nabízejí ještě účinnější hydromasáž v klíčových bodech zádové a bederní oblasti. Větším počtem trysek, zejména na lehátkách: od krku, ramen, nohou, chodidel je každá oblast těla stimulována a do hloubky ošetřena rotujícím a cíleným proudem, který uvolňuje svalové napětí.

Užijte si kvalitní hydromasáž a odpočiňte si. Zdroj: Koupelny Ptáček

 

Vířivku si můžete vybrat v prodejní síti Koupelny Ptáček nebo na www.koupelny-ptacek.cz

 

Fotogalerie:

 

 

 

 


You must be logged in to post a comment Login