Návštěvy bytů

Navštivte s námi mezonetový byt s řadou doplňků, které tu vytvářejí půvabnou atmosféru

Od   | 

Útulná atmosféra plná světla a pohodové nálady. To přesně je mezonetový byt, který jsme navštívili. Nechybí tu jemné dřevo v kombinaci s moderními prvky, to vše doplněné o zajímavá svítidla a designové kousky.

Mezonetový byt je díky řadě dekorací velmi útulný. Zdroj: Verdego Design Group

Při vstupu do bytu se ocitáme v samém srdci domova, kterým je spojený obývací pokoj s kuchyní i jídelnou. Díky otevřenému hornímu patru má prostor vysoké stropy, díky čemuž působí vzdušně. Za dominantu lze považovat mohutný krb, na který je jedna radost se dívat ze sedací soupravy v šedé barvě. Byt charakterizují velká okna s tabulovým členěním směřovaná do malé zahrádky, a která prostor opticky zvětšují a dodávají mu lehce industriální styl. Stejně jako ocelové nosníky v interiéru. Na obývací část navazuje velkorysá kuchyně v bílo-dřevěném provedení, která je skutečnou ozdobou. Samotná linka je situována do písmene U a hospodyňka tu najde nejen dostatek pracovní plochy, ale i úložných prostor díky panelovým systémům, kde najdeme i vestavěné spotřebiče. Část kuchyňské linky slouží zároveň jako barový pult s posezením a závěsnými svítidly. Ostatní plochu osvětlují bodová zápustná svítidla. Více pracovního a úložného prostoru nabízí poměrně velký kuchyňský ostrůvek, který se do takto velkého prostoru zkrátka hodí. 

Sbírka obrazů je typická pro majitelku s vášní pro umění. Zdroj: Verdego Design Group

Ze schodiště vedoucího do horního patra si všímáme oválného masivního stolu vedle kuchyně, který přestože svým dojmem připomíná retro styl, doplňují ho moderní židle a vytváří tak neotřelou kombinaci. Stěna s betonovou stěrkou za stolem patří sbírce obrazů, ke kterým majitelé tíhnou. Obrazy jsou opatřeny různorodými rámy, které dokonale zastupují dekoraci. 

Čeští skláři umí nádherná světla. Podívejte se!

Opomenout nesmíme ani ložnici majitelů, která je skutečným skvostem. Nechybí zde krb se zajímavým černo-bílým obkladem přímo naproti posteli. Totožný motiv, jako je obklad na krbu najdeme také na dekorativním koberečku. Pro relaxaci a odpočinek slouží dřevěné houpací křeslo, a když si majitelé chtějí zacvičit, mají zde i rotoped. Nejzajímavější částí je však prostorná terasa, kterou od ložnice dělí pouze posuvné dveře a kde majitelé najdou zasloužený oddych.

Z ložnice se vychází na prostornou terasu. Zdroj: Verdego Design Group

Součástí bytu je i malá pracovna, kterou od ostatních místností oddělují neotřelé posuvné dveře s výrazným, ručně malovaným obrazem. V pracovně najdeme pouze jednoduché zařízení v podobě dřevěného stolu a několika praktických polic.

 

Jak správně vybrat baterie do koupelny?

 

Jako správná žena, i majitelka chtěla prostor jen pro sebe, a toho docílila opravdu stylově. Nečekejte vlnu růžové barvy, která se k majitelce, jakožto milovnici umění zkrátka nehodí. Její prostor zdobí ručně malovaná tapeta s přírodním, lehce až exotickým motivem. Výrazná je natolik, že už jiná dominantnější dekorace nebyla potřeba. V tomto malém prostoru najdeme pouze kosmetický stolek doplněný dřevěnou stoličkou a barevné polštářky.

Ryze dámskou místnost charakterizuje výrazná tapeta. Zdroj: Verdego Design Group

Překvapení nechybí ani v koupelně a to opět v podobě výrazné ilustrované tapety zdobící stěnu vedle toalety s bidetovou sprškou. Ostatní stěny byly opatřeny neutrální šedou barvou ladící k tapetě. Velmi elegantně působí mosazné baterie, rám zrcadla a ostatní koupelnové prvky, které místnost příjemně ozvláštňují. 

Ani v koupelně nechybí výrazná tapeta. Zdroj: Verdego Design Group

Zdroj: Verdego Design Group

Fotogalerie:

 

I v kuchyni můžete mít senzorovou baterii

 

 


You must be logged in to post a comment Login