Návštěvy bytů

Na návštěvě v kuchyni v barvě lanýžů propojené s moderním obývákem

Od   | 

Hlavním cílem této realizace bylo moderně zařídit kuchyni a obývací pokoj pro mladou moderní rodinu. V interiéru byly zvoleny jemné a neutrální barvy, které v celku vypadají elegantně a dají se kombinovat téměř s každou barvou.  

Chloubou bytu se oprávněně stala kuchyně, která je nejen prostorná, ale díky jemné barevné kombinaci matně bílé, pískově šedé a lanýžové působí světle a vzdušně. Tyto světlé zemité odstíny v kuchyni vypadají nejen nadčasově, ale zároveň i luxusně a příjemně. Kuchyně v jedné linii byla vybavena kuchyňským ostrůvkem, který zároveň slouží i jako příjemné posezení. Dolní část kuchyňské linky se skládá z bílých matných skříněk. Horní skříňky sice mají bílý korpus, ale dvířka nesou krémovou matnou barvu, díky které se bílá barva skvěle rozbije. Záda kuchyně tvoří podlouhlé úzké okno, které majitelé ocení nejen při vaření. Pravou část kuchyňské linky zaujímají dvě vysoké skříně taktéž v krémové barvě, přičemž jedna část slouží pro panelové umístění mikrovlnné i klasické trouby a druhá část jako praktický úložný prostor. Je třeba zmínit, že spotřebiče byly vybrány v decentní barvě tak, aby v kuchyni nenarušovaly jemnou linii barevných tónů skříněk, ale i pracovní plochy, která byla zvolena ve světlém odstínu. 

Prostorný kuchyňský ostrůvek slouží i jako barové posezení, a proto byl vybaven dvěma barovými židličkami v pískově šedé barvě, u nichž lze nastavit libovolnou výšku. Vrchní část ostrůvku se rozděluje na dvě části, přičemž jedna nese bílou barvu a slouží jako pracovní prostor při vaření, proto je vybavena i bílou indukční deskou, a druhá část nese světlý dekor dřeva a slouží jako stolek nebo odkládací místo. Prostor nad ostrůvkem byl vybaven moderní digestoří v decentní barvě.

Obývací pokoj se nachází ve spojeném prostoru spolu s kuchyní. Dominantou této odpočinkové zóny se stala kvalitní šedá sedací souprava ve tvaru písmene L s koženým čalouněním. Kromě kvalitního a pohodlného provedení jsou k dispozici výsuvné sedáky a polohovatelné opěrky. Posazena byla na decentním koberci v krémové barvě spolu s geometrickými černými a šedými vzory. K sedací soupravě stačilo vybrat stylový konferenční stolek v kombinaci krémové a bílé barvy, který disponuje dvěma různými výškami. Sedačku majitelé doladili dekoračními polštáři a vedle umístili taburet v tlumené tyrkysové barvě, který vyzdvihuje zemité tóny obývacího pokoje a kuchyně. Nutno podotknout, že vzdušnost a skvělé světlo zde zajišťují nejen velká okna po celé šířce místnosti, ale také kvalitní LED osvětlení zabudované v podhledu.

 

Fotogalerie:

Realizace a foto: DEHO design your home

Kde nejen takovou kuchyni pořídit?


You must be logged in to post a comment Login