Dětské pokoje

Nábytek, co roste s dětmi od předškolního věku až po dospělé vysokoškoláky

Od   | 

[tps_title][/tps_title]

V dnešní době je běžné, že děti sedí u stolu až devět hodin denně, a to je důvod, proč by jejich pracovní stůl a židle měly padnout jako ulité na jejich postavu. S rostoucím věkem dětí se zvyšují také požadavky na prostor, design a funkčnost.

Rostoucí stoly i židle od německé značky Moll můžete zakoupit ve společnosti DELSO INTERIÉRY

Vždy se přizpůsobí

 Systém rostoucích psacích stolů Moll se proměňuje v pěti směrech, a to do výšky, hloubky, šířky, funkčnosti a barevnosti. Všechny stoly jsou výškově nastavitelné dle aktuálních proporcí dítěte od předškolního věku (zhruba 112 centimetrů vzrůstu) až po dospělého dvoumetrového člověka. Zároveň je každý stůl vybaven naklápěcí pracovní plochou, která zajistí sezení dětí v uvolněné poloze, je zdravá pro páteř a to bez ohledu na to, co dělají za činnost. Naklápění pracovní plochy bylo vyvinuto s ortopedy a očními specialisty, aby předcházelo bolestem zad, hlavy, krční páteře a nenamáhalo zrak. Patentovaný systém umožňující plynulé nastavení je doplněn bezpečnostními prvky zabraňujícími přimáčknutí prstů či jejich poškození.

Naklopení pracovní plochy předchází bolestem krční páteře, Delso interiéry

Doplňků je spousta

Nestačí vám základní hloubka a šířka stolu? Nevadí! Stoly Moll se dají rozšiřovat jak do hloubky, tak  i na šířku praktickými přístavbami, které zvětší stůl vzhledem k rostoucím nárokům na odkládací prostor v průběhu let. Výběr je široký: od poliček na monitory přes magnetické tabule až po boční přístavbu, která může stůl rozšířit téměř o 80 centimetrů. Dalšími volitelnými komponenty jsou pojízdné kontejnery, jež mohou sloužit nejen jako úložný prostor, ale také jako příležitostné sedátko.

Doplňky? Je z čeho vybírat. Od kontejnerů, polic, taburetů s úložným prostorem až po lampičku nebo magnetickou tabuli, DELSO INTERIÉRY

Změňte barvu podle nálady

Vzhledem k tomu, že malé děti mají rády pestré věci a dospívajícím se líbí spíš jednoduchá barevnost byly vyvinuty výměnné barevné sady, které jsou součástí balení stolu. Od samého počátku tak děti mají na výběr z několika módních barev.

Potah se dá sejmout a vyprat, případně časem vyměnit za jinak barevný, DELSO INTERIÉRY

Dokonalé židle

K ergonomickému rostoucímu stolu neodmyslitelně patří ergonomická rostoucí židle. Židle Moll jsou nastavitelné do výšky, hloubky a nastavitelná je samozřejmě i opěrka zad. Díky těmto funkcím bude posed přesně nastaven na výšku postavy a hlavně podle tělesných proporcí dítěte. Sedák s opěrákem jsou mírně pohyblivé a zajišťují aktivní sezení. Mezi další benefity patří funkčnost, například díky možnosti vyprání potahů či jejich úplné výměny, aretaci točení židle při nadměrné hyperaktivitě dětí nebo brzděným pogumovaným kolečkům chránícím podlahu. Děti také ocení dvě tajné schránky ve spodu sedadla.

Rostoucí židle s vámi roste všemi směry od útlého dětství až do studentských let, DELSO INTERIÉRY

Společnost myslí i na kvalitní osvětlení, které je nabízeno jak ve variantě zářivkové, tak i LED. Nedostatečné osvětlení pracovní plochy při psaní úkolů či jiných aktivitách způsobuje rychlou únavu očí, snižování míry soustředění či bolesti hlavy, proto je dobré nerezignovat na kvalitu. Ideální světlo je to, které je pohyblivé a přizpůsobí se vaší činnosti. Světla Moll, která jsou přímo konstruována pro rostoucí stoly, vám tyto vlastnosti nabízejí.

K rostoucím stolům jsou vyráběná i velmi kvalitní svítidla, DELSO INTERIÉRY

 

Více informací získáte na  www.rostoucistolymoll.cz

 

 


You must be logged in to post a comment Login