Kuchyně

Nablýskaná podlaha snadno a rychle

Od   | 

Zná to snad každý. Podlaha plná šmouh a nečistot kazí celkový dojem o uklizenosti každého domova. V běžném shonu je ale těžké najít energii a pustit se do jejího umývání. Neforemné kýble, ždímání hadru i mokrá podlaha, která se okamžitě zase uťapá je noční můrou snad každé ženy, možná i některých mužů. Nepříjemnou činnost ale může ulehčit volba správného pomocníka. Zkuste rotační mop Turbo od značky Vileda, který v sobě skrývá spoustu vychytávek.

Zkuste rotační mop Turbo od značky Vileda, který v sobě skrývá spoustu vychytávek.

Třásňový mop Turbo je jedinečným pomocníkem pro úklid všech typů tvrdých podlah

Určitě oceníte teleskopickou tyč složenou ze tří částí, které můžete libovolně vysouvat až do délky 125 cm. Hlavice Turbo mopu je tvořená ze dvou druhů barevně odlišených třásní. Bílé jsou vyrobené z mikrovlákna, které zajišťuje perfektní savost mopu. Červené třásně zase, díky speciálnímu abrazivnímu materiálu, nekompromisně zatočí s každou špínou už po prvním tahu. Velkou výhodou je také možnost jednoduše třásně odepnout a v případě potřeby je vyprat v pračce až při teplotě 60 °C nebo vyměnit za nové.

Velkou výhodou je možnost jednoduše třásně odepnout a vyprat v pračce nebo vyměnit za nové.

Moderní technologie se v případě Turbo mopu od Viledy nevyhnuly ani kyblíku. Práci i bolavá záda vám ušetří speciální rotační systém na ždímání, který uvedete do pohybu jednoduchým sešlápnutím pedálu. Mop se díky odstředivé síle perfektně vyždímá a podlahu vytře rovnou do sucha. Tvar ždímacího koše navíc zabrání, aby voda šplíchala ven.

 

I přes rotační mechanismus je kyblík od Viledy velmi lehký a manipulaci s ním vám navíc usnadní i netradiční podélná rukojeť, díky níž se snadno přenáší. Nechybí ani ryska ukazující maximální množství vody, ani speciální výlevka pro pohodlné a intuitivní vyprazdňování.

Rotační mop Turbo s trojúhelníkovou hlavicí, která vytře každý kout, zakoupíte už od 999 Kč.

 

Více informací najdete na www.shop-vileda.cz

 

 


You must be logged in to post a comment Login