Rady a tipy

Mop Vileda 1.2 Spray MAX: Rychlý a snadný každodenní úklid

Od   | 

Známe to každý – tu a tam nám něco spadne či se vylije na zem a zdlouhavá příprava na vytření podlahy se častokrát nehodí. Máme pro vás tip na rychlého a účinného pomocníka. Mop Vileda 1.2 Spray MAX umožní rychlé umytí podlahy kdykoliv je potřeba. Stačí jen naplnit nádobku na vodu a tou jednoduše postříkat podlahu a vytřít.

S mopem Vileda 1.2. Spray MAX můžete ihned začít vytírat. Zdroj: Vileda

Hlavní plusy produktu

Mop Vileda 1.2 Spray MAX se hodí na všechny typy podlah a nemusíte se ho bát použít ani na podlahoviny ze dřeva. Díky jednoduchému řešení lze použít takřka okamžitě a je vhodný nejen pro rychlé setření určitého místa, ale i pro důkladný úklid. Díky zabudované nádržce na vodu nemusíte mít u sebe kbelík s vodou. Do nádržky nalijete vodu (můžete, ale nemusíte přilít trochu oblíbeného čisticího přípravku) a pomocí rozprašovače začnete jemně postřikovat a zároveň vytírat. 

Mop Vileda 1.2. Spray MAX je velmi skladný. Zdroj: Vileda

Nejen ekonomicky efektivní

Díky nádržce na vodu už nebudete potřebovat tolik chemických prostředků. Do nádobky, která má 0,5 litru stačí přidat zhruba 2 čajové lžičky oblíbeného čisticího prostředku a mop je připraven k vytírání. Přestože se někomu může zdát, že mlha, kterou mop rozprašuje, nemůže být k vytření dostatečná, opak je pravdou. Mop Vileda 1.2 Spray MAX vyčistí podlahu skutečně dokonale. Velkým plusem je hlavice, která se otočí o 180 stupňů, což velmi usnadňuje práci.

Praktickou nádobu stačí jen naplnit vodou, případně přidat oblíbený čisticí prostředek. Zdroj: Vileda

Jedinečný návlek z mikrovlákny 

Vytírání nebylo nikdy tak rychlé a snadné. Speciální mikrovlákna zajistí, že už nemusíte z návleku ždímat přebytečnou vodu. Vyvinutá rozprašovací tryska uvolní pouze trochu vody, která bohatě postačí k vytření plochy. Mikrovláknový návlek zachycuje nejen běžné nečistoty, ale i mastné stopy, vlasy nebo malé drobky. Návlek z mopu jednoduše sundáte a můžete vyprat v pračce na 60 °C.

Fotogalerie:

 

Mop Vileda 1.2. Spray MAX můžete koupit ZDE

 

 


You must be logged in to post a comment Login